Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nemrod Marka Vantuz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nemrod Marka Vantuz

Evet arkadaşlar eğer karadeniz sahillerinde sırtında 75'lik Nemrod crom zıpkınla dolaşan bi vantuz görürseniz hiç şaşırmayın. Değişik bir türdür bu balık, acemi zıpkıncıların alet edevatlarıyla beslenir, öylece dipte salınır durur. şaka bir yana gitti güzelim zıpkınım ya... Olay şöyle
    Ben(kayalara uzanmış güneşlenir)
    Esas oğlan -Keremmmmm auaguhaaaa la gocaman bi vantusss var burada vuriim mi lan)
    Ben -Vurma boşver gitsin git kefala at
    Esas oğlan -La duruyo kumun üstünde vuriim lan(acemilik nedeniyle balık vuramayan arkadaşın canının sıkıldığı bellidir)
    Ben -Ya bırak gitsin ne uğraşacan
    Esas oğlan -Ya atiim işte ne olcak(daha önce sümüklü vuracam diye kayaya atıp zıpkının ucunu parçalayan arkadaşa güvenmemekteyim ama tabii güneşlenmek de istiyorum sıkıldım muhabbetten)
    Ben -İyi ya ne yaparsan yap
    ........
    Esas oğlan Aaaaeahahugggagauu Laaaan kerem koş vantussss zıpkını aldı
    Ben -?!!#%%!*?
    Esas oğlan- La gel olm gidiyo zıpkın
    Ben -Oğlum girsene suya baksana nereye gidiyor.
    Esas oğlan- La gorkuyom oğlum gel la bla bla bla...

İşte olay budur beyler siz siz olun sakına bu balığa zıpkın atmayın. Atanların uyarın kınayın şamarlayın dövün. En önemlisi aceminin eline alet edevat vermeyin
    İyi günler...
    Kerem KALAFAT, 1981

:D :D :D :D :D :D :D :D

Yorum yap

Vantuz değil de vatoz du herhalde. Arkadaşın da gereken dersleri almıştır.

Yorum yap

Yazık olmuş vatoza ben pek dolaşacagını sanmıyorum çoktan ölmüştür......

Yorum yap

Vatoza üzüldüm valla.Senin arkadaşı alsaydı zıpkın yerine bari :D

Yorum yap

Abi üzerine alınmada karadeniz fıkrası gibi valla :lol:
            Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

Ben olsam işi biraz dolandırıcılağa vurup omer falan aldırırım :)

Yorum yap

Valla arkadaşa da canın saolsun demiştim. Öyle de kaldı.. ama daha geçen gün aynı yere ailece yüzmeye gittik. Yani olaydan 2 gün sonra. Sahilde birileriyle sohbet ederken bir çocuk elinde benim tüfekle geldi. Tabii zıpkını yoktu ayrıca şu gerginliği alan lastik de. Zar zor aldım elinden çocuğun :) Gerçi çocuk bi tanıdığımızın torunuydu da Allahtan hır gür çıkmadı. Neyse şimdi şu zıpkını da bulsam tamamdır ... Bir daha da o arkadaşla ava gidersem ne olayım
                İyi günler...
                Kerem KALAFAT, 1981

Yorum yap

Neyse hiç değilse zıpkını kurtarmışsın

Yorum yap

:)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X