Duyuru

Gizle
No announcement yet.

O ne çupraydı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• O ne çupraydı

yıl 2000 herzamanki gibi kumluk yerlerde sığ sularda ufak tefek balıklar vuruyorum.gezinirken kumluğun bitip otluğun başladığı verde bir çupra 6 kilo var (suda hemen tarttım gözümle) bende yosundan oldum bittim korkarım gitsem mi gitmesem mi gitsem mi gitmesem mi derkeeeeen gitmeye karar verdim çok yavaş ilerliyorum suyun üstünden üstünden akıntıyla güden kano gibiyim duba desem daha doğru olur (kilo 90) tam en öndeki sürünün reisine gözümü dikmişim elimde 90 lık yılmazım turuncu yılmaz paletim yine yılmaz gözlüğüm ilerliyorum 1-2 metre sonra balıklar menzile girecek ama bir yandan dibe kabamıyorum yosunlar var içimden kusasım geliyo o anda olan oldu...

Devamı istek olursa gleicek.

rüyadan uyanmadıysan istek var

Yorum yap

tek isteğe yazarmıyım bilemem yarım saat daha bekliyelim..

Yorum yap

Tahmin edeyim.. Sen midendeki herseyi cikarttin.. Baliginda midesi bulandi kacti :lol:

Yorum yap

yanlış cevap 1-2 istekte bulunan daha çıkarsa anlatıcam devamını.

Yorum yap

Sakin baligi vurdum yada vuramadim deme.. cok banel olur :)

Yorum yap

Yok abi banal değil

Yorum yap

MIGRI Nickli Üyeden Alıntı
                rüyadan uyanmadıysan istek var
                abi isteiği değiştirmek yok ama eski cevabını yaz

Yorum yap

ututmuşum yazmayı hemen arkasından gönderdim 10 sn sonraama sen o arada yazmışsın değiştirmem

Yorum yap

Evet maceranın 2. bölümü başlıyor
                    özet
                    ----------------
                    taygun en son gözüyle tarttığı 6 kiloluk çupra ve arkadaşlarına yılmaz tüfeği ile dalmaya hazırlanıyordu (dalmak=kavga etmek) ama bir yandanda midesi bulanıyordu tam menzile girdi

yeni bölüm
                    -------------------------
                    gözüne kestirdiği 6 kiloluk çuprayı tam yandan kafadan vuracak şekilde görüyordum ve işte o an tetiğe bastım ama ama bir tersslik vardı suyun içinde hareketlendim şaşırdım balıklar 2 metre kadar uzaklaştı sonra anladım ki emniyeti kapalı unutmuşum sakince dubanın akıntıda sürüklenişi gibi balıklara sokuldum ve en iri olanına 6 kiloluk olanına atışı yaptım sevinçten kendimi kaybettim şişi almaya gittiğimde gözlerime inanamadım bizim 6 kiloluk çupranın yanında eşantiyon 1 kiloluk bir adet aynı şiş üzerinde sevincim 2 ye katlandı paletleri yırtarcasına kıyıya yüzmeye başladım ve balıları karadaki babama göstere göstere yüzmeye devam ettim

ve o malum an çalar saat çaldı okula gitme zamanı gelmişti

Yorum yap

Vay bee.. Cok heycanliydi.. Heycandan tirnaklarimi yedim iyimi :) hakkaten bu aniyi bizle paylastigin icin saol.. :)

Yorum yap

Ne demek hakan abi görevimiz :D

Yorum yap

hehehe. Gorevini sevsinler senin kardesim :)

Yorum yap

alttaki yazıyı büyüteçsiz okuyana o 6 kiloluk çuprayı soğuk havalı kargo ile yolluyorum :D

Yorum yap

sen o çuprayı babana vermişsin ya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X