Duyuru

Gizle
No announcement yet.

postu deliyordum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• postu deliyordum

Havanın kapalı denizin dalgalı olduğu bir gün kuzenimle dalıyoruz, ikili giderken bir şey bulamadık ve kuzenim çıkmaya karar verdi. Ben inat ettim biraz daha bakınıcam diye ve çıkmadım. O kadar dalga var ki nerdeyse suyun içinde deniz tutacak, karadenizli olanlar bilir, deniz karıştımı en az 50 metre denizden uzaklaşmak lazım :) Neyse o hırsla sağa sola bakınırken çok güzel bir tane kefal gördüm, balık beni farkedene kadar da ben onu çoktan şişe takmıştım, başka da balık göremeyince en iyisi çıkayım dedim. daldığımız yerin kıyısı tamamen kayalık olunca dalgalı denizde yanaşmak zor olacağından zıpkının lastiğini boşaltıp şişin ucu açık denize bakacak şekilde suya attım. Bu arada da palet sallayarak kıyıdaki kayanın birine tutunup kuzeni beklemeye başladım, kuzen keklik gibi kayalardan seke seke gelene kadar dalga zıpkını suda döndürmesin mi :) ucu bu sefer tam bana doğru dönmüş oldu ve işin acı tarafı o kadar büyük dalga var ki her gelişinde beni kayadan denize doğru çekmeye çalışıyor tabi arkamda ucu bana dönük zıpkın ben kayaya tutunmaya çalışıyorum, elim bir kaysa kendi zıpkınımızla kıçımızdan şişleneceğiz, allahtan kuzen yetişti kıyıya çıktım ve biraz ilerden girerek zıpkını aldım. Bir daha tövbe billah dalgalı denizde zıpkını suya atmam, ne olacağı belli olmuyor..

nese ucuz atlatmısın bi tecrübe oldu

Yorum yap

Gecmi$ oLsun.

Yorum yap

:) :) arkadaşlar iyi dilekler için sağolun da bu olay nerden baksan 7-8 yıl önce oldu, anı olarak anlatmıştım, arkadaşların temennilerinden yeni bir olaymış gibi algılandığını hissettim de.. :) tecrübe yapılan hataların ve yenilen kazıkların toplamıdır derler. :) :) Herkese teşekkür..

Yorum yap

Post kıymetli aman kaybetme.

Yorum yap

Kendi kendini vurmak diye buna derlerdi sen kendini vursaydın senin akrabada direk içeri tahamülen adam öldürmekten.Allah korumus gecmiş olsun.Zaten insanı hırs bürüyünce herseyi balık olarak görüyo. Degilmi? Muzaffer :)

Yorum yap

bende dalga çarpınca kendimi paletimden vurmuştum allahtan paletin ucuna sıkmışım.O günden bu güne dalgalı havayı sevmem.

Yorum yap

Aman Diikkat.
                Geçmiş Olsun

Yorum yap

aman dikkat abi güvenlik herseyden önce gelir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X