Duyuru

Gizle
No announcement yet.

#direneşkina

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• #direneşkina

Herkese selamlar,
    Konu hakaret ve küfür içeren yorumlar yüzünden silindi. Hakaret içeren yorumların sahipleri gerekli cezaları aldı. Konuyu kaldığı yerden geri açıyorum.
    Biz çizgimizi bozmadık, seviyemizi koruduk. sabırla davranan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. hakaret, şiddet, bölücülük içeren yorumlardan uzak durarak haklarımızı aramaya devam.
    Sevgiler,

Rüstem DER?N
    ?stanbul / Üsküdar
    [email protected]

Cevap: #direneşkina

[IMG][/IMG]
    Rüstem DER?N
    ?stanbul / Üsküdar
    [email protected]

Yorum yap

Seviye ve eğitim şart hocam,tebrikler :)
      Kemal Toygar, ?stanbul, 25/04/1978
      sigpic

Yorum yap

tebrikler kardesim
        Okan CAN Bodrum 1971

Yorum yap

Kardeşim senin amacın ne?Burası zıpkınla balık avlarının paylaşıldığı bir ortam.Bu ortamın müdavimleri arasına neden nifak sokmaya çalışıyorsun.Direnişin hayırlı olsun ama eşkinaları buna alet etme bence.Bende senden sonra çıksam şeriatçıkaragöz,devrimciorkinos gibi apsürt şeyler paylaşarak nezih bir ortamı kirletsem hiç hoş olmaz.Ayrıca yönetiminde böyle siyasal içerikli konulara önlem alması gerekir bence.Çünkü burası herkezi buluşturan bir platform.Bakıyorum sakallısı var,içki içeni var,içmiyeni var.Karşılıklı hoşgörü olacak ama kışkırtma asla ...Saygılar
          Dikkat:Bizler su üstü canl?lar?y?z:)

Yorum yap

videoda ve yazdıklarımızda kışkırtıcı ne var ? siyasi ne var ?
            Rüstem DER?N
            ?stanbul / Üsküdar
            [email protected]

Yorum yap

ahmet ilerigelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kardeşim senin amacın ne?Burası zıpkınla balık avlarının paylaşıldığı bir ortam.Bu ortamın müdavimleri arasına neden nifak sokmaya çalışıyorsun.Direnişin hayırlı olsun ama eşkinaları buna alet etme bence.Bende senden sonra çıksam şeriatçıkaragöz,devrimciorkinos gibi apsürt şeyler paylaşarak nezih bir ortamı kirletsem hiç hoş olmaz.Ayrıca yönetiminde böyle siyasal içerikli konulara önlem alması gerekir bence.Çünkü burası herkezi buluşturan bir platform.Bakıyorum sakallısı var,içki içeni var,içmiyeni var.Karşılıklı hoşgörü olacak ama kışkırtma asla ...Saygılar
              Ahmet bey gündemdeki olaylara esprili göndermeler içeren bir video sizi neden bu kadar rahatsız ediyor? Burada siyasi bir propaganda yok, ayrımcılık yok, hakaret yok, küfür yok. Lütfen tepkilerinizi abartmayın.
              Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
              [email protected]
              0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
              M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Karşılıklı hoşgörü olacak
                Olay zaten budur. Rica ediyorum konuyu tekrar siyasete bağlamayalım. ARkadaşlar eğlenmişler, bunuda bizimle paylaşmışlar... Farklı taraflara çekmeyelim.

[email protected]
                https://twitter.com/kyhn_yldrm
                http://www.icimdekidusman.com
                '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Saygı hoşgörü her şeyden önce gelir.Ben yeniyim ama olduğum zaman zarfında kimler geldi kimler gitti biri birşey dedi diye biri birine kızdı diye .Birliktelik en güzeli bu .Güzel Türkçemizlede anlaşamıyorsak pes.
                  Fatih
                  ?stanbul
                  1978
                  Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

burası bir hobi-spor sitesi olabilir, aynı hobiyi ve sporu yapıyor olabiliriz ama, birbirimize daha saygılı, daha duyarlı ve hoşgörülü olmalıyız diye düşünüyorum. Ancak bu çerçevede daha yaşanabilir bir alan ve ortam elde edilebilir. Sadece aynı hobiyi yapıyoruz, herkesin görüşü, fikri farklı olabilir ancak bunu saçma örneklerle, dışarıya "ayrıştırmak" olarak yansıtmak çok ama çok yanlış. Rüstem Bey'in eklediği fotoğraf herşeyi özetliyor, paylaşım için teşekkürler...
                    Y. Akdeniz
                    ?stanbul
                    Harita Müh.
                    sigpic

Yorum yap

Arkadaşlar ben ilk cevabı yazarken videonun üstünde "diren türkiye" diren ankara" gibi şeyler yazıyordu.şimdi kaldırılmış.ben sadece bunun yerinin burası olmadığını söylüyorum.Ama yönetimde demekki bu görüşte değil.herkesin yolu açık olsun.ama şunu unutmayınki şimdiye kadar hiç kimse doğru yolda kaybolmamıştır.....
                      Dikkat:Bizler su üstü canl?lar?y?z:)

Yorum yap

ben diren ankara veya diren Türkiye diye bir şey görmedim. Onu görsem başlığa müdahalemi yapardım

[email protected]
                        https://twitter.com/kyhn_yldrm
                        http://www.icimdekidusman.com
                        '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Arkadaşlar ben ilk cevabı yazarken videonun üstünde "diren türkiye" diren ankara" gibi şeyler yazıyordu.şimdi kaldırılmış.ben sadece bunun yerinin burası olmadığını söylüyorum.Ama yönetimde demekki bu görüşte değil.herkesin yolu açık olsun.ama şunu unutmayınki şimdiye kadar hiç kimse doğru yolda kaybolmamıştır.....
                          #direneşkina olmasın o :) Bu video sadece mizah amaçlı düzenlendi. Sağa sola oraya buraya çekiştirmenin bir alemi yok. Herkesin yolu kendine doğrudur. Yolunuz açık olsun.
                          Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                          [email protected]
                          0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
                          M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

sevgili yönetici ve üyeler... normal şartlarda link vermek yasak olduğunu biliyorum ama bu konuyu bence bu şarkı ile bağlayalım :-)

MAHSUN KIRMIZIGÜL VE TÜM SANATÇILAR - HEPİMİZ KARDEşİZ KARDEşLİK TÜRKÜSÜ ORJİNAL KLİP - YouTube

Yorum yap

dodi343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sevgili yönetici ve üyeler... normal şartlarda link vermek yasak olduğunu biliyorum ama bu konuyu bence bu şarkı ile bağlayalım :-)

MAHSUN KIRMIZIGÜL VE TÜM SANATÇILAR - HEPİMİZ KARDEşİZ KARDEşLİK TÜRKÜSÜ ORJİNAL KLİP - YouTube
                              Bunu nerden buldun alkan abi :)
                              Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                              [email protected]
                              0535 335 27 20

M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X