Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ilk videom - GoPro Hero3 Black Edition test videosu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ilk videom - GoPro Hero3 Black Edition test videosu

** 720p HD izleyebilirsiniz.

** Karagöz için şanssız bir an oldu, ilk video çekimine kurban gitti ama mundar edilmeyecek, buzluktaki diğer arkadaşlarının yanında yerini aldı. :)

** Kamerayı zıpkına bağlayan kolu biraz daha mı kısaltmam lazım? Sanki zıpkından çok uzak duruyor. Yoksa bu mesafe ve açı iyi midir?

** Kamera ve housing güzel, lakin suyun altında, hele ki güneş varsa, housing pırıl pırıl parlıyor, yanıyor resmen. :) Bir de record tuşuna bastığınızda ön tarafta kırmızı bir ışık yanıp sönmeye başlıyor, sonradan fark ettim. Ben de diyorum bu çipuraların nesi var böyle, neden deli gibi kaçıyorlar.... :)

Hadi kırmızı ışığı içerden bir bantla kapatırız da housingin bu yanar döner durumuna çaresi olan var mıdır? Yoksa bu yanar dönerlik iyi midir? Benzer kamerayı kullanan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşmalarını ve tavsiyelerini bekliyorum.

** Bunların dışında oldukça küçük, kompakt ve hafif bir kamera. Ben esasen dalış dışı amaçlar ile de aldığım için GoPro tercih ettim.
    İlave LCD ekranı takıp suya girerseniz hem konsantrasyonunuz bozuluyor, hem de şarj çok hızlı bitiyor. Ancak LCD ekranı çıkartıp yine arkaya ilave olarak takılan pil ile kullandığınızda ise pil ömrü hatırı sayılır şekilde uzuyor.
    Yüzerken kapat, agaşona inerken aç şeklinde kullanırsanız bir dalışı komple rahat çıkartır gibi gözüküyor.

şimdilik görebildiklerim bunlardır, inşallah daha iyi videolar ve balıklar ile aranızda olacağımdır.. :D

Konu SWRT tarafından (https://zipkinci.com/member/13753-swrt Saat 24-06-2013, 11:40 ) değiştirilmiştir.
    M. YALIM YOKE?
    ?ZM?R

Cevap: ilk videom - GoPro Hero3 Black Edition test videosu

Tebrikler..
    AHMET DO?RU 1973
    TUZLA/?ST.

sigpic
    http://zipkinci.com/uyeler/10741-albumler.html

Yorum yap

Kameranın wide medium narrow diye 3 tane çekim özelliği var, tercihinize göre geniş, orta ve yakını kullanabilirsiniz, kırmızı kayıt ışığınıda ayarlardan kapatabilirsiniz örnek video GoPro Hero3: How to turn off the red blinking light / led - YouTube
      parlamadan rahatsızsanız değişik renklerde plastik kılıf satıyor

Yorum yap

kaliteli makine güzel çekim olmuş.
        karagöz kalabalık tavada iyi olur..
        sigpic
        Co?kun TEKE , 04-05-1977 , MAN?SA / Merkez

Yorum yap

Eyvallah, henuz kameranin menulerini vs inceleme sansim olmamisti, bu bilgiler iyi oldu.
          housingin parlamasi iyi mi kotu mu gorecegiz zaman icerisinde. Gerekirse icerden koyu renk bir boya ile boyanabilir diye dusunuyorum..

lestat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kameranın wide medium narrow diye 3 tane çekim özelliği var, tercihinize göre geniş, orta ve yakını kullanabilirsiniz, kırmızı kayıt ışığınıda ayarlardan kapatabilirsiniz örnek video GoPro Hero3: How to turn off the red blinking light / led - YouTube
          parlamadan rahatsızsanız değişik renklerde plastik kılıf satıyor
          M. YALIM YOKE?
          ?ZM?R

Yorum yap

Karagoz tavada bitti gitti bile :)

coskunteke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kaliteli makine güzel çekim olmuş.
            karagöz kalabalık tavada iyi olur..
            M. YALIM YOKE?
            ?ZM?R

Yorum yap

:) dalışa geçmeni beklerken zınk diye atış yaptın. ters kose oldu.
              izmir konakta çal???r, has Manisal?d?r.

Yorum yap

Kırmızı ışığı söndürdüm... Kamera bağlantı aparatını biraz daha kısalttım, eskisi çok uzundu cidden.... Menülerden diğer tüm ayarları yaptım..

İri balıkların alışık olduğum tepkilerinden farklı bir tepki görürsem, housingin parlayan yerlerini kamuflaj bantlar ile kapatırım diye düşünüyorum. Başka marka renkli housingler yerine orjinal housingi renklendirip kullanmak daha mantıklı geldi bana, kameranın su altındaki sağlığı açısından..

Videoda da görüleceği üzere salvimar sapiens 95 zıpkın 19'luk tek çevirme OMER lastik ve 6,3 OMER şiş ile bazuka gibi atıyor.. Ancak şiş ince geldi, kurulu iken esneme yapıyor.. Onu da 6,5'luk OMER şiş ile değiştirdim, du bakalım noolacak?

Hafta sonu gelse de dalsak artık.. :)
                M. YALIM YOKE?
                ?ZM?R

Yorum yap

tebrikler ...

Yorum yap

Ben housing'i OMER'in kamuflaj bandı ile kapladım. Zaman içinde soyulma yapıyor tabi ama, kullanışlı oldu...
                    Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

aynen omer'ın kamufılaj bandı harıka olur,tebrıkler afıyet olsun :)
                      sigpicCem GÜNE?
                      ED?RNE -1972-541 260 4459 B RH +

Yorum yap

tebrikler...
                        Sosyal Bilgiler Ö?retmeni

Giresun

1979-Çetin ULU

Gidece?i yeri bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yard?m edemez.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X