Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İlginc bir video

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İlginc bir video

YouTube
    Arkadaslar youtube ta gordum yorumlarinizi aliyim

Cevap: İlginc bir video

vıdeo lınk verırsenız daha net olur hangı vıdeo pekı ?
    sigpicCem GÜNE?
    ED?RNE -1972-541 260 4459 B RH +

Yorum yap

sanırım bu
      BEŞİKTAŞ

Yorum yap

katliam lan bu.! adamalrda ne limit var.! ne nesil var.! ne tür var.! ne cins var.! ne bilinç var.! tek bildikleri! her gün daha fazlasını tutmak.! şerefsizler..! her şey zıpkıncıya var.! zıpkıncı balık vurur limit aşar zıpkıncı balığı eşe dostta dağıtır hayrını alır.ama o kadar harikulade işleyen bir HUKUK DEVLETİMİZ var ki.! zıpkıncının vurduğu balık asla satılamaz. hani zıpkıncı satmasa da satılamaz.! devlet görevini yapsın .bizle değil bunlarla ilgilensin.!

Yorum yap

konuşmaları kıbrıs şivesini andırıyor ben böyle bir balıkçılık görmedim ya adamlar koloniyi silmiş yazık :(
          mehmet çal??kan-avc?lar istanbul (06-04-1979)

Yorum yap

Abi ayni adamin birkac videosu daha var gunduz cekimo de var adam hep fethiye marmaris taraflarinda videolar paylasmis cok uzucu bir video ilk kez boyle boirsey gordum sasirdim bende

Yorum yap

Onlarca zıpkıncıyı tarifsiz sevince uğratabilecek balığı kırmış adamlar resmen yazık... herbiri trofe

Yorum yap

Hoyratça dünya nimetlerini harcıyoruz,çocuklarımız artık akyaları resimlerinden görür bizim marmara dan çıkan ton balıklarının resimlerini gördüğümüz gibi nostarji köşesinde.

Yorum yap

Adiler
                  tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
                  Omer hf2 100

Yorum yap

Re: İlginc bir video

arkadaşlar siz buna katliam mı diyorsunuz? katliam görmemişsiniz... bu izlediğim en masum çevirme avlardan.. altı üstü 50-60 tane 10 kilo üzeri akya yakalanmış.. içeride 10 tane adam var, mazotu var, vergisi var, yemeği var vs vs.. bu teknelerin ve balıkçıların ayakta kalması için bunun gibi avlar yetmez.. zaten bu yüzden "balıkçı lobisi" hep korkutur siyasileri.. bir yasak, bir kısıtlama yüzbinlerce oy kaybı demektir onlar için.. ekmek teknesi diye boşa dememişler, acımasız ama realite böyle işte maalesef. siz yine de vurduğunuz 3-5 balığı balıkçılara pek göstermeyin, sıkıntı yaşamayın suda, karada..

Yorum yap

ben 1.20 ye yorum yaptım gerisine siz yapın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X