Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kemal Akgünerle seytan avi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kemal Akgünerle seytan avi

Kemal Akgüner Seytan AVI - YouTube

Av sahalarinin gelecege tasinmasi hakkinda.1.derece dikkat edilmesi gerekenler:Karalagos,sargoz,orfoz. Karalagosun bölgenizde akin baliklarini topladiklarini biliyormuydunuz,avlamayin demiyorum.Kendinize hakim olup karalagosu avlamassaniz samandiranizda sinarit,akya,kral,mercan,torik,baraküda bulursunuz.Bunlar yoksa duruma göre 1 enfazla 2den fazla avlamayin,ayni meraya en az 3ay sonra yaklasip enfazla 2 tane avlayin.Orfozu ise senede 3 tane orta boy avlayin.Konuyu acmak gerekirse karalagos sayesinde yaklasamadiginiz türlerin etrafinizda dolastiklarini göreceksiniz .Kara baliklarin bir süre sonra olayi algilayip kendilerine zarar vermeyeceginizi anlarlar buda akin baliklarinin o bölgenin güvenli oldugunu düsünmelerini saglar,size rahat atis pozisyonu verirler,sizden ricam akin baligi deyip onlarada yüklenmeyin 2 baliktan sonra bölgeyi 200metre kaydirip 1 saat dinlendirin.Bu yönteme merayi nadasa birakma diyoruz.Orfoz sayisi az ise hic dokunmayiniz.Cok faydasini göreceksiniz.Bu tavsiyeler insanlara yönelik olup onlarin disindakileri kapsamaz. T.S.S.F Kemal AKGÜNER

Konu Olcay Hoca tarafından (https://zipkinci.com/member/912-olcay-hoca Saat 12-06-2013, 22:03 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Kemal Akgünerle seytan avi

kemal abi selamlar görüşemez olduk abi buralardamısın

Yorum yap

tebrikler...
      Sosyal Bilgiler Ö?retmeni

Giresun

1979-Çetin ULU

Gidece?i yeri bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yard?m edemez.

Yorum yap

bensız partı yapıyorsunuz sıtemım var kemal abı hele volkan sana ne demelı yakıstıramadım valla :) nefeslere saglık

Yorum yap

Çok güzel bir paylaşım, tabii ki anlayana... :)
          sigpic
          Turgut Üyrü?
          1977 - 0 RH (-)
          Mu?la - Dalyan
          ?stanbul - ?i?li
          Mail: [email protected]
          Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

Usta işi... Tebrikler.
            Murat DURAN, S?NOP
            Sinop Anadolu Ö?retmen Lisesi
            Türk Dili ve Edebiyat? Ö?retmeni

Yorum yap

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Volkan Bey yazının sonunda ki T.S.S.F Kemal Akgüner nedir onu anlayamadım .

Yorum yap

T.S.S.F (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) nun kısaltmasıdır.Gerçek anlamı budur ama sorunuzda başka birşeyi kastediyorsanız onu bilemiyorum.

Yorum yap

Tebrikler güzel av Kemal hocanın videolarını umarım bol bol izleriz birşeyler kaparız bizde :D Yanlış anlaşılmaz ise bilmediğimden soruyorum Kemal hoca T.S.S.F (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) undan belgeli hocamızmı? Değilse bile bu işi gayet iyi yapıyor saygılar malesef uzagız konuşup bilgilerinden faydalanmak isterdim açıkçası ...
                  Fatih
                  ?stanbul
                  1978
                  Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

tebrikler
                    Ozan Aray
                    [email protected]
                    ?stanbul 1971

Yorum yap

tebrikler, güzel hayvan.

Yorum yap

Ne çift lastik ne ahşap zıpkın nede başka biçok gereksiz aparat :) Gerçek zıpkıncı olmanın kendi tarzını ,kendi avcılığını geliştirme meselesi olduğunu düşünüyorum düşünmeyede devam edeceğim :))

Yorum yap

kimin yazdıgı hiç önemli degil
                          beklenilen bir yazıydı.
                          sigpic
                          SULAR KADAR SER?N
                          .................................BIÇAK KADAR KESK?N DÜ?ÜNSEN?ZDE
                          .................................................. .........................................YALNIZ DALMAYI DÜ?ÜNMEY?N

[email protected] >-------------> <*)))))>>>< GSM: 0 535 952 61 11 [email protected]
                          _________________________________facebook.com/alicomalak
                          ______________________________________AB Rh (+)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X