Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ayın Trofesi (Temmuz/2005) Temmuz Ayı 1. Kaan YILDIZ - SİNARİT

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ayın Trofesi (Temmuz/2005) Temmuz Ayı 1. Kaan YILDIZ - SİNARİT

Temmuz(2005) Ayı Birincisi en yüksek oyu alan Kaan YILDIZ olmuştur. Tebrik ediyoruz.

1-Burak KARACALI - AKYA

.................................................. .................................................. .............

2-Bülent - SİNARİT

.................................................. .................................................. .............

3-Fatih ÇELİKÇİ - AKYA

4-Fırat YAĞCI - KOFANA

5-İlkay TAşKIN - SİNARİT

6-İsmail HAKKI - AKYA

7-Kaan YILDIZ - SİNARİT

8-Oğuz PINAR - AKYA

9-Onur KÜÇÜKMEMİşOĞLU - SİNARİT

3
    Konu Aşkın YILDIRIM tarafından (https://zipkinci.com/member/6286-aşkın-yildirim Saat 10-01-2009, 23:39 ) değiştirilmiştir.

tüm arkadaşları tebrik ederim oy vermek baya zor

Yorum yap

Tabiki Seçim çook zor...

Sinarit avi gerçek ustalık ister
      Akya avı Ustalıkla beraber kuvvette ister akya avında sakin olmak gerekir ben hiç vurmadım akya marmarada yok :) ancak duyduğum kadarıyla söylüyorum 1-2 kilosu bile kuvvetli...Kaldiki 10-15 kilolar....

Hem adaşım olduğu için burak diyorum şaka bi yana hepsi çok güzel avlar tüm arkadaşların ciğerine bileğine sağlık

Yorum yap

slm arkadaslar resımlerın yanında kısa acıklamalarla kg- boy - cıns-kac metrede alındıgı v.b gıbı ayrıntılarda olsa emegın hakkı tam verılse daha ıyı olur dıye dusunuyorum tabı bırde katogorı hatta hangı denız de alındıgı bıle onemlı bence zıra her denızın kendıne gore tur boyut v.s ozelıgı var bunun dısında hepsı cok guzel avlar tum arkadasları tebrık ederım saygılar.

Yorum yap

Balığın kaç kilo olduğu, nerde ve hangi metrede vurulduğu belirtilse çok daha iyi olacak..Bazen öyle resimler oluyor ki balığı vuranı tanıyan yok :) Bu tür resimleri eklemedim..Balıkların özellikle vurulduğu tarihleri belirtelim..Foruma son bir ay içinde çok güzel resimler geldi, eski olanları eklemedim..Bu ay çekişmeli geçecek gibi balıkların hepsi birbirinden güzel..

Yorum yap

Bütün arkadaşları candan tebrik ederim gercekten hepsi cok güzel hepinizin ciğerlerine sağlık seçim oldukca zor olacak tekrar hepinizi tebrik ederim.
            Osman ALTA?/ Balçova/?zmir
            BODRUM/1970
            CMAS ***

Yorum yap

Mutlaka resimlerin altında biraz bilgi olmalı yoksa neye göre kara vericez resmin kalitesine mi?

Yorum yap

Bütün balıklar bir harika. Seçim olanaksız.
                Hikayelerde ekli olmalı bencede...

Yorum yap

gercekten mukemmel trofeler
                  tum arkadaslari kutlarim

Yorum yap

özellikle sinaritler daha güzel geldi bana herkes iyi iş çıkarmış tebrikler

Yorum yap

sinaritler çok iyi,insan kararsız kalıyor.tüm arkadaşları tebrik ederim.

Yorum yap

sinaritler muhteşem görüküyor...herkezi tekrar tebrik ediyorum...

Yorum yap

Hepsi mükemmel gözüküyor.Tebrikler....
                          Tadına bakabilseydik seçim daha kolay olurdu.... :D :D :D :D
                          SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                          Birol ?ENKUL - 1974
                          [email protected]
                          0 554 267 93 73

Yorum yap

ç o k g ü z e l b a l ı k l a r h e r k s i t e b r i k e d e r i m

Yorum yap

arkadaşlar hepsi güzel trofeler tebrikler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X