Duyuru

Gizle
No announcement yet.

06.03.2005 sabah avi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 06.03.2005 sabah avi.

cumartesi onur lardan balik ve goruntu hakkında olumsuz heber almama ragmen bir sabah avı yapayım dedim.
    gercekten levrek cok azdi.ama goruntu tam levrek avi icindi yani bulanik zaten gordugun balik senin oluyor . :D kısmet bu.. kadar rastladi..

Abi ilk tebrik etmenin şerefinide ben sahip oluyorum. HHAARRİİKKAASSIINN.
    Tebrikler saygılar.

Yorum yap

bu resimleri yolluyon bide bahane buluyon.daha ne istiyon.resim atan kaç kişi varki kimse suya bile giremiyo.ben süper derim.bahanede kabul etmem.

Yorum yap

Mehmet abi ne buya balık bırakmamışisın yine :D

Yorum yap

İp sımsıkı balık olunca pekte güzel görünüyor, Onur üstada eksik tüyo verdin galiba :lol:

Yorum yap

mehmet bey mükemmel av.Tebrikler...

Yorum yap

bızımde dalısa hazırlandıgımız bu gunlerde. takvıye oldu. guzel av tebrıkler. :)

Yorum yap

tebrikler güzel av.. :(

Yorum yap

Dolu dolu bir av olmuş, ne mutlu size. Tebrikler Mehmet Bey.
                  "Totally Addicted To Bass"
                  Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Vay be Mehmet Abi süpersin ne diyelim :shock: :D

Yorum yap

Mehmet abi az değilsin haaaa
                      Dün yumurtalıktaydık bizde 4 saat suda kaldım anca bikaç parça balık alabildim.Yaa tepemizde dinamit dahi patladı.Uzun kayala malum yol geçen hanı.Görüş dediğin gibi kötüydü ama balık gerçektan az be abi.Atık çarşambaya karataşa gidicem.Olmadı üniversitenin önünü deneriz artık :roll:

Yorum yap

mehmet bey tebrikler. bu arada tek balık şişide yetmiyor herhalde? :D marmaradada bir zamanı gelse şu balıkların

Yorum yap

Tebrikler güzel av . Mehmet abi motorun deposunun üstündeki şey nedir Oturak falanmı ?

Yorum yap

slm

teskkurler arkadaslar..biraz mizahi yaklastim.tabii bu ara deniz cok kotu.hatta onur ...(abi sen foto gonderme artik diyorda) ben de hic degilse dalmanın az oldugu zaman boyle fotolar iyi olur mantıgını savunuyorum.
                            sevg unsal ben genelde 2 dizgi tasirim meraya gore.bir tarafa kefal aht vs diger tarafa as solistleri koyarim bazen de ikiside as solistle dolar yani
                            ozan zodiac ların tam arka ve orta yerinde seyyar oturak var..gordugun o..
                            bol avli gunler dilerim

Yorum yap

Tebrikler mehmet Abi; darısı başımıza

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X