Duyuru

Gizle
No announcement yet.

soğuk imkansızlık ama mutlu son... (izmir dikili)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• soğuk imkansızlık ama mutlu son... (izmir dikili)

herkese slmlar.. şubat 11 de finallerden sonra memelekete gittim hava kar kıyamet ama duramadım hemen dalmaya koştum.. hava 1 dereceydi ben dalarken siz havadaki güneşe bakmayın o eşşek bayıltan güneşi:):)
    elde ne patik var ne palet aldık ordan bi palet sarı sarı bide dedenin çoraplardan aldık üşümeyelim diye:) çok komikti yaw:) resimlere bakarken çok güleceksiniz eminim ama çıprayı vurduktan sonra biraz rahatladım soğuk falan hissetmedim tabi... çok fazla balık vardı ama ben yanıma dizgi almadığım(çünkü yoktu:) :) ) için vuramadan baktım hepsine... ama bu soğukta bile dalmak mükemmeldi... resimler biraz gecikti ama olsun sonunda ekledim ya..

İşTE PALET İNANILMAZ AMA GERÇEK ÇIPRA BİLE DAHA BÜYÜK:)

BALIK GERÇEKTEN İYİDİ

evden cıkarken hava çok soguktu evde giyinip çıktım:) araya atladığım gibi eve geri geldi ama dondum... :) evden çıkarken yüzümde ""ULEN BOşUNA GİDİOZ AMA HADİ BAKİM DİYE İFADE VAR"" AMA YANILDIM:) :lol: RESİME DİKKAT EDİN BIÇAK TAKILI VE ÇORAPLAR HARİKA DİMİ... BU İMKANLARLA VALLAH HELAL BANA... VARSA AYNI İMKANLARDA KAPIşALIM..
    Cihangir Soydemir
    Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
    ?zmir-Dikili

Tebrikler çupra hakketten çok iyiymiş .

Yorum yap

cıhangır. bu havada balıklar guzel.
      ama potınlerın daha guzel. :lol:

Yorum yap

saolasın şeref abi onlar biladerden aldık..
        aslında bu başarı herkesin çorapları veren dededen ayakkabıları veren biladere malzeme cantasını diken halama kadar:) :) :)
        hepiniz saolsun...
        Cihangir Soydemir
        Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
        ?zmir-Dikili

Yorum yap

cihangir harikasın abicim valla bravo sana foto süper balık süper ne diyeyim.....

Yorum yap

a

cihangir cupra cok guzel onuda bulamayanlar var kardeş :lol: ama corapların hakketten kalıteymış nerden aldın acaba nerde bula bilirz :lol:

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Tebrikler. Cupra guzelmis. Ama anlayamadigim, dizgisiz baliga nasil gidiyorsun? Vurdugun baliklari corabina mi dolduruyorsun? :) Anlamadim yani...

Yorum yap

masallah masallah.iste tebrik edilmesi gereken azimli bir avcı.walla bende mumkun olan herzaman Ankaradan kalkıp biyerlere gidiyorum.kac haftadır aklımda dikiliye gitmek vardı ama gidemedim zaten artık gitmem cunku cihangir kurutmus denızı.birkere daha tebrikler.
                  F.?lkay TASKIN
                  03/10/1977

Yorum yap

........................................

Yorum yap

Tebrikler .Çıpra tam mangallık :P ..Afiyet olsun .Bu sağukta bu balığı gerçekten haketmişsin..

Yorum yap

Tebrik ederim soguk hava,soguk su tam bir azim işi olmuş seninki cıprada tam 1,5 porsiyon nefese ve zıpkınına kuvvet.........

Yorum yap

Güzel bir anı ve güzel fotolar.Azmin için tebrik ediyorum.İnan bana o çupra biçok avdan daha değerli benim gözümde şuan.Çok güzel bir av.Tekrar tebrikler...

Yorum yap

Sağlam çupraymış.. Biz da hasret kaldık çupraya.. tebrikler..

Yorum yap

Tebrikler Cihangir :D :D Dediğin gibi çok güldüm, kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum. Helal olsun, keşke bu azmin yarısı bende olsaydı :) . Balıklar çok güzel, özellikle çipurayı tam yerinden vurmuşsun. Diyecek bir şey yok, tekrar bravo.
                              "Totally Addicted To Bass"
                              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X