Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bir oglen kacamagi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bir oglen kacamagi.

bu hafta meteo hep 5/6 ruzgar verdi.ama duracagi yok bunun diye bugun bir balik yeme planı ile bir arkadasla denize gittim.evet felaket bir dip dalgasi vbulanıklik vardi...ama dayanamadim girdim. :D
    su levrek icin ideal bir gorusteydi.ama dipte agason feleket zordu.10kg la yosun gibi sallandim.ustten atislarda da calkantıdan iska cogaldi.neyse yiyecegi vurduk :lol: ama rakıyı icmeden sarhos oldum. :cry: .biraz da kayalara carpıldım hatta black team bile dayanamadi pala pırtladi gozluk fırladi vs.. :cry:
    ya lokar team niye levrek yok diyorsunuz..?bu mevsimde levrek olmazmi? sorun nasil vurulacagi..hava sartlari kotu o kadar..yoksa balik var gordugunuz gibi..

Maşallah mehmet abi, walla biz biryerde yanlış yapıyoz ama, ya girdiğimiz saat kötü sabah erkenden gidiyoruz biz ben öğlen gitme akşam üstüne kalma taraftarıyım ama :cry: ondanmıdır bilmem, bende anlamadım şu levreklerden bi tane görmedim daha :cry: geçen arsuzda da her yolu denedim yok abi bi tane görmedim ama su çok temiz durgundu rüzgarda karadan kuvvetli esiyordu ondanmıdır nedir, ama bi kefal aldım rus kefali gibi :D 1.5 kg var, resimlerini yollarız inşallah.

Yorum yap

mehmet abi Allahtan kaçamak yapmışsında tam gün kalmamışsın yoksa levrekler yanmıştı :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

tebrikler mehmet abi güsel bi av yapm1ss1n :!: kacamag1 buysaa........ :lol: :shock:

Yorum yap

Tebrikler Mehmet Abi; darısı başımıza

Yorum yap

Mehmet abi bu foto tamda dün okuduğum serbest dalış dergisindeki levrek avı yazısının arkasından geldi. Harika tebrikler.

Arkadaşlara buradan çıkarılacak dersi söylüyorum. Avcılık malzeme ve yazılardan okunan tekniklerle değil, tecrübe ve kendine ait tekniklerle yapılır.

Yorum yap

tebrikler mehmet abi.
              Allahın gücüne gitmesin ama bıktım artık şu havalardan 2 haftadır hava çok kötü.Bu haftada nihayet hava düzeldi dedik ama su resmen çamur. :cry: :cry: Felaket yağmur yağdı buralarda bakalım bu hafta sonu ne yapacaz.
              tekrar tebrikler...
              Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
              ?ZM?R

Yorum yap

Onur iyisimi Çamur Banyosu yap. :)
                Cilde iyi geliyormuş :D :D

Yorum yap

Mehmet abi iyiysin. Fakat geçen konuştukya ben levrek işini bıraktım.şişşşşşşt aramızda yapamıyorum abi beceremiyorum işte.
                  Vazgeçtim o bakımdan.Düşünsene sen levrekçi ben levrekçi olurmuydu o zaman ne olurdu güzelim hayvancıklara Yine bravo yine bravo...

Yorum yap

Valla Mehmet abi iyike kaçamak yapmışşsın :shock: :D

Tebrikler abi dencek bişi yok SAYGILAR

Yorum yap

Abi sana ne kar nede kış engel olabilir.Nefesine sağlık... :D

Yorum yap

insana moral veren bir foto. bir gün ben de vurucam bunlardan dedirtiyor... biz yine evde şişleri bilemeye devam....
                        Kemal Erbatur
                        1969

Yorum yap

abi iyiki kaçamak yapmışsın mazallah birde uzun avlansaydın... :lol:

Yorum yap

s

levrekler mehmet abilerini seviyor.... diyecek laf yokk

Yorum yap

Elinize sağlık Mehmet Bey,anlaşılan biraz cefa çekmişsiniz ama karşılığını almışsınız. Tebrikler.
                              "Totally Addicted To Bass"
                              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X