Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mendireklerden kısa kısa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mendireklerden kısa kısa

kerem acemiliğine geldi heralde

Yorum yap

aynı resimi başka forumda açıyorum burada açılmıyor.Neyse sonra uğraşırım.

Yorum yap

Jaws neden şimdi uğraşmıyorsun. :?: . Madem uğraşmayacaksın keşke başlığı hiç açmasaydın ya da silseydin. Arkadaşlar lütfen duyarlı olalım.. Fotoğraf ekleyemiyorsanız moderatör arkadaşlara başvurun..

Yorum yap

Anlaşılan Jaws bizi iyice meraklandırmak istiyor. Belki de zamanı yoktu uğraşamadı, sakin olun. :)
          "Totally Addicted To Bass"
          Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

osiris Nickli Üyeden Alıntı
            Jaws neden şimdi uğraşmıyorsun. :?: . Madem uğraşmayacaksın keşke başlığı hiç açmasaydın ya da silseydin. Arkadaşlar lütfen duyarlı olalım.. Fotoğraf ekleyemiyorsanız moderatör arkadaşlara başvurun..
            bilmem belli olmadı herhalde yarım saat uğraştım herşey doğru.İstersen yılmazın galeriden görebilirsiniz.İş duyarlı olmaya gelince birden böyle çıkışmak pekde duyarlı olmaya yakışmadı.Burada hepimiz arkadaşız birbirimize karşı mesajlarımız DUYARLI yazalım.

Yorum yap

Arkadaşım resim galeriye koyunca rahatlıkla foto albümde de açılıyor.Biraz sert tepki verdiğim doğrudur..Ancak senin ilk yazdığın mesajda 2 dakka uğraşıp bırakmışsın havası var..Elbette işin olabilir vaktin olmayabilir.. Ama bir işi yarım bırakma.. Yapamadıysan topiği tamamen silip vaktin olduğunda daha güzel bi topic açabilirdin..hatalı topicler kalabalık oluşturuyor..

Ayrıca balıkların arasında ufak bi laos görüyorum :!: Avlanırken de duyarlı olalım.. Forum kurallarını tekrar okuyalım..
              .

Yorum yap

Sevgili Kerem

Karagözler çok güzel aradaki küçük bir yasak balık içinse gelecek tepkilere şimdiden hazırlıklı olmanı tavsiye ederim.Herkes malum iyi kötü tepkisini gösterecektir bunda alınmaca datılmaca olmasın.Tabi bu eleştiriler saygı sevgi çerçevesinde olmalıdır.

Yorum yap

balıklar için söylenen her söze açığım.Gridaya gelince biraz acemiliğime geldiği doğrudur.Ben osiris arkadaşımın umursamamışım gibi yazmasına kızdım.Herkese şimdiden grida için özürler.

Yorum yap

güzel balıklar yiyeceğin balığı almışsın.Arada bir tane yanlışlık olabilir.Sen kendine yakışanı yapmış ve özür dilemişsin zaten.Tekrar tebrikler..
                    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                    ?ZM?R

Yorum yap

güzel balık olmus .Biz artık kakara kıkırı yapmaktan balık vuramıyoruz(işin dogrusu balıkta yoktu, daha dogrusu hava berbattı) eline saglık..

Yorum yap

tebrikler kerem , zevkli bir av olmuş anlaşılan
                        görünen o ki havada cillop gibi, keyifli bir manzara :) :)

Yorum yap

iyi güzel de orda yazık olmuş lagosa ufakmışda :cry:

Yorum yap

Kerem fotodaki senmisin

Yorum yap

Kerem çok sıkı bir av yapmışsın bravo.Gridaya gelince hepimiz yanlışlıklar yaparız zaman zaman sürekli olmamak kaydı ile ayda yılda bi tadına bakmak için olabilir.Tekrar tebrikler.Burası neresi biraz anlatsana.Benim meraları kazıyorsun bakıyorumda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X