Duyuru

Gizle
No announcement yet.

13 şubat pazar BARBUN-MIRMIR-DİL

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 13 şubat pazar BARBUN-MIRMIR-DİL

Bayılıyorum şu barbunlara 3 tanesi bir kilo ye ye bitmiyor..
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

hay maşallah ama barbun dediğin ufak olur kılcığını falan ayıklamadan yutarsın bunlar boğazına durur adamın :oops: , dilin de maşallahı war bu farklı bir cinsmi daha toparlak gibi bizim burdakiler daha uzunlamasına onur o fişek ney öyle suyun altında barutlamı çalışıyorsun :lol: şaka biryana güzel balıklar afiyet olsun 8)

Yorum yap

bal1klar güzel ama senin o dil bal1g1 dedigin psi barbun dedigin ise tekir bal1g1 ama onlarda cok lezzetlidir 8) :idea:

Yorum yap

10ur Nickli Üyeden Alıntı
        bal1klar güzel ama senin o dil bal1g1 dedigin psi barbun dedigin ise tekir bal1g1 ama onlarda cok lezzetlidir 8) :idea:
        eğer öyleyse mırmır dediğimde TRANÇA HERHALDE,YOKSA ZEBRAMI DESEM :lol: :lol: :lol:
        Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
        ?ZM?R

Yorum yap

Burada Onurdan geçilmiyor haaaaa
          Onur arkadaşım o balık cidden pisi gibi duruyo.Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.Ama barbunu bilemem teirmi değil mi benim için kırmızı her balık barbundur ve potansiyel avdır...
          Başarılı bir av olmuş tebrik ediyorum...

Yorum yap

evet evet pisi ben bundan bahsetmiştim :D restoranlarda dil diye veriyorlar bazen :?

Yorum yap

onur tebrikler barbunlar şahane.....

egeteam(aydın-nazilli)

Yorum yap

Tebrikler divemasteronur, boş çıkmamışsın. Bu haftasonu tek bir levrek bile göremedim, anlaşılan sen de balığı bulamamışsın.
                "Totally Addicted To Bass"
                Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

evet onur tebrik ediyorum çok iyi av olmuş bana göre vurdgun barbunlar
                  tekir dil ise pisi :D

Yorum yap

arkadaslar benim yanlisim warsa düzeltin ama onlar tekir öbürü ise pisi :idea: m1rm1r deil trança yoksa zebram1 fln :idea: ne biliyim ben dogru bildigim ve savundugum bisi söledim yani yan1l1yosam söleyin :? 8) :idea: :idea:

Yorum yap

El kadar pisi balığı nelere kadir bir bakın birazdan millet birbirine gircek yaw

Yorum yap

Yaw allah allah ben şaka yaptım gülelim istedim. :lol: :lol:
                        Sana bişey dediğim yok 10ur .Sadece şunu belirteyim demekki sende yanılmışsın.Burada herkes fikrini demokratik olarak ama kişilerin hak ve hürriyetlerine kesinlikle tecavüz etmeden söylemelidir.
                        Tekir parmak kadar olanlar 300 gramlık olanlar barbundur.Git istediğin balıkçıya sor aynı şeyi söyler.Ama pisi ile dili pek ayırt edemiyorum.Onda bir yanlışım olabilir.
                        Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                        ?ZM?R

Yorum yap

abicim kalkan o ya :lol: :lol: :D
                          Engin ÜNAL
                          Bodrum-Turgutreis
                          Boom Cafe&Bar
                          SSI Freediving Instructor Level 2
                          React Right Instructor

Yorum yap

abi ordakide mırmır değil aslında çırçır o :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

tmm abi siz nas1l diyosan1z öle olsun bi bal1k için birbirimizi mi k1racaz

ben sadece bidigim seyleri savundum o kadar önemli deil

SAGLICAKLA KALIN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X