Duyuru

Gizle
No announcement yet.

29.01.2005 Çanakkale

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 29.01.2005 Çanakkale

Ben(Muzaffer)-Murat-Tigin-Örsan-Engin resimlerde örsan ve engin yoklar onlar çay içmekte meşgullerdi :lol:

BU AKSAM OGRENDIM GELIBOLU GIRISINE BALIKLAR RESIMLERI ASMISLAR ALTINDA BU YAZIYORMUS " BU SAHISLAR BURAYA GIREMEZ DIYE."...... :D

TEBRIKLER KOTU HAVA UZUN YOL GUZEL AV OLMUS....

Yorum yap

yahu türkiye kötü hava şartlarına teslim,siz bu havada maşşallah nevaleleri götürüyorsunuz.vallahi tebrik ederim sizleri...

Yorum yap

massallah cok iyi bi av olmus tebrik ediyorum hLL hLL 8) :idea: :!: :!:

Yorum yap

tebrikler bu havada harika av olmuş......

egeteam(aydın-nazilli)

Yorum yap

Arkadaşlar iyi hava kötü hava demeden her şartta bizleri yanlız bırakmayan tüm arkadaşlarıma ve övgü dolu sözleriyle bizleri teşvik eden forumdaki tüm arkadaşlara teşekkürler ediyorum eksik olmayın.

Yorum yap

bizde dün babakale limanda idik karagöz sargoz bolduda levrek yoktu 2 km. yakın kıyı şeritte 2 tane ispendek dışında levrek görmedim. sonra hava patladı kıyıya bile zor çıktık
              hemde su sıcaklığıda çok uygundu (15.8 derece)

Yorum yap

Günün devamında balıklar tezgahta temizlemek için saat 02:00 da yattım

Yorum yap

tebrikler güzel av olmuş.sizlere gıpta ile bakıyorum. iyi hava kötü hava demeden dalıyorsunuz.helal olsun

Yorum yap

bu ara dernek adına reklam için kayahandan bağış aldınızmı :D

Yorum yap

arkadaşlar ellerinize sağlık, bu soğuk günde sizin resimlerinizle içimiz ısındı.
                      tebrikler

ahmet konyar

Yorum yap

muzaffer az vurmussunuz ya. ben gelmeden bu ıs olmıycak.. :D :D :D :D
                        tebrıkler guzel ve zevklı gecmıs. darısı tum dostların basına.

Yorum yap

seref abı sen denmedınmı abı bıze 2 kılodan asagı balık vurmak yok dıye sımdı oyle yapıyoruz bızde... :lol:

Yorum yap

Tebrikler arkadaşlar.Buradan görünen, balıklar da ortam da süpermiş :D
                            "Totally Addicted To Bass"
                            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

yucelozen Nickli Üyeden Alıntı
                              seref abı sen denmedınmı abı bıze 2 kılodan asagı balık vurmak yok dıye sımdı oyle yapıyoruz bızde... :lol:
                              2 kılodan fazla. vuran yuruyerek doner.:lol:
                              yuruyerek donmek zor dımı. :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X