Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Samsun / Alaçam 5 atış 4 levrek (ispendek)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Samsun / Alaçam 5 atış 4 levrek (ispendek)

Ben Samsun ili Alaçam ilçesinde ikamet ederim. Bu gün, yani 24/06/2013 günü saat 04:45 sularında arkadaşım Ceyhun'un telefonumu çaldırması ve akabinde bir gece önce kurduğum alarmın aktif hale gelmesi neticesinde bölünen uykumdan hiç üşenmeden dalışa gitmek için kaktım. Tahminen 10 dk sonra arabamın kontağını çevirmemle birlikte arkadaşım Ceyhun'u da evinden almam dahi saat 05:00 da kendimi mendireğin dışında serin sularda buldum. Levrekler 4 kişi idi. Ben kendilerine zıpkın marifeti ile 5 atış yaptım. Bu atışlarımdan 4 tanesi levreklere isabet etti ve mağdurları balık dizgisine taktım. Daha sonra işe geç kalma korkusu ile denizden çıkıp geldiğim istikametten evime doğru yola koyuldum. Üzerime atılı suçlamayı ancak bu şekilde kabul ederim. Mağdurlar ile uzlaşmak isterim. Başkaca bir diyeceğim yoktur dedi. İmzası ile tastik edildi. :))

Cevap: Samsun / Alaçam 5 atış 4 levrek (isptendek)

Hocam bunlar ispendekde değil be, bence biraz sabretsen, seneye çok daha güzel av olurlardı. Önce kendimizi kontrol edelim, sonra çevremizi...selamlar sevgili hemşerim..

Yorum yap

Balıklar benim gözlüğün büyük gösterip de benim henüz buna alışamamış olmamın mağdurlarıdır :)

Yorum yap

ersan o tüfüğin hakkı ispendek değil daha iri levrek vurmanı isterim rasgele.

Yorum yap

Bı ne Ersan :) sana obüs aldırdık 1 kg altına sıkma yahu ayrıca bunlar varsa civarda irilerde vardır kesin. :)
          Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Yukarıdaki ifademde de belirttim ya gözlük ve benim acemiliğimin mağduru bu yavrucaklar. Tekerrür etmez inşallah :))

Yorum yap

emeğine sağlık ersan zıpkın nasıl
              Türk duygusu her Türkçüye en tatl? k?m?zd?r;
              Türk ülküsü candan da aziz bayra??m?zd?r.
              HÜSEY?N N?HAL ATSIZ

Oral BARUT
              1997 ANTALYA

Yorum yap

Saolasın kardeşim. 5 atıştan 4 ü isabetli idi. Resimleri gördün. Ufak hedefleri bile vurabiliyorsun bu tüfekle. Nişan olayı gayet güzel. Lastik çok sert olmasına rağmen tüfekte hiç tepme yok. Öndeki sepye ayar kurşunlarını çıkardıktan sonra sanki kuş gibi oluyor suyun altında tüfek. şimdilik tek eksiğim makara, fakat o kadar da şart değil. Büyük bir levrek görsem karavana atış yapacağımı hiç sanmıyorum

Yorum yap

Ersan GÜLLER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Saolasın kardeşim. 5 atıştan 4 ü isabetli idi. Resimleri gördün. Ufak hedefleri bile vurabiliyorsun bu tüfekle. Nişan olayı gayet güzel. Lastik çok sert olmasına rağmen tüfekte hiç tepme yok. Öndeki sepye ayar kurşunlarını çıkardıktan sonra sanki kuş gibi oluyor suyun altında tüfek. şimdilik tek eksiğim makara, fakat o kadar da şart değil. Büyük bir levrek görsem karavana atış yapacağımı hiç sanmıyorum
                  İspendekler için tebrik etmiyorum. Yazık günah çok küçükler mesajındada demişsin büyük görünce affetmem diye bunları vurabiliyorsan büyükleri gözün kapalı vurursun bol trofeleri levrek avları diliyorum ....kolay gelsin
                  Ümit TURGUT
                  TRABZON
                  0RH+
                  Hiç bir bal?k seni bekleyen ailenden önemli de?il ZIPKINCI.
                  05057798635

Yorum yap

Cevap: Samsun / Alaçam 5 atış 4 levrek (ispendek)

Teşekkürler

Yorum yap

evet ersancım bu sefer tebrik yok eleştiri var..onlar henüz ispendek dahi değil baklacı..biraz daha sabırlı davransan gerisinden daha irileri gelecektir unutma..bırak ilk gelenleri selamlaşıp gönder..ağa babaları peşinden gelecektir :) dal sağlıcakla...

Yorum yap

Tebriğe de, eleştiriye de açığız elhamdülillah abi :) Biz de yavaş yavaş, hatalarımızı görerek öğreniyoruz :)

Yorum yap

Ersan bir balık karnını doyuracak boyda değilse sadece izle,eminim ki izlemekte bir çok şey öğretecektir.
                          Sabrı öğrenemezsen zıpkıncılığı öğrenmen mümkün değil,her mera iri balık yapmaz öncelikle mera bulmalısın,işte o zaman zevk almaya başlayacaksın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X