Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Zamanı gelmisti :)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Zamanı gelmisti :)

Selam Tüm Dalıcı Dostlar,
    Yogun gecen iş temposundan dalış yapma fırsatı bulamadım.Yaklasık 1 aydır sudan uzaktım işlerın hafiflemesiyle ve kofana zamanının gelmesiyle bır fırsat yaratıp aksam uzerı yazlığa geldim.Burdakı arkadaşlardan sırtıyla kofana tutulduğunu duyunca daha bır heveslı gırdım suya yenı aldığım tufegı denemek ıcın yanımda getırmıstım fakat kamera aparatım bu tüfeğe göre olmadı ıcın vıdeo çekme sansım yoktu.
    Suya gırdıgımde güzel İspendek surusuyle karşılaştım ıclerınden en ırısını güzel bır atışla aldım ve ava devam ettım yaklaşık 1 saatte meramın sonuna geldım fakat durum hıc ıc acıcı degıldı su bulanık ve balıktan eser yoktu hava kararmaya yakın dönüşe gectım karakıyı avlanıyordum cunku gecen senelerde kofananın sıfır suda kefallere sardığını görmüştüm.yaklasık 3 metre onumde sarpa surulerının hareketlendıgını gördüm ve bıraz nefes vererek battım 15 20 sn snra suyun uzerınden bırsey uzerıme kafalama gelıyordu ılk görüşte lüfer sandım sonra yan donunce kefal olduğunu farkettım ve temız bır atışla onuda aldım artık yemeklik cıkmıstı ve hava kararmaya başlamıştı.Kofana görme sansımın yüksek olduğunu ve hava kararmadan sudan cıkıs yerıme gıtmem gerektıgını bılıyordum,derken sudan çıkmama 10 mtre kala sarpaların kacstıgını görünce daldım ve hafıf hafıf ılerlemeye başladım hava kararmıştı nerdeyse bu arkadaşı farketmemle saga donmesı bır oldu ve cok net atış fırsatı vermıstı balığı vurdum fakat makarayı gevsetmemısım hemen zıpkını bıraktım ve ayaklarımın uzerınde durarak zıpkını gozlerımle takıp etmeye başladım zıpkın bır sag tarafa bır sol tarafa gıttı ve durdu tuh dedım gıttı yuzerek sısın olduğu yere gıttım bu arkadaş tasın arasına gırmış benı beklıyordu.bıcagı çıkardım usulca yaklaşım galasamasından yakaladm ve sondurdum gerısı mutlu son :D daha ıyılerı sızlerın olsun Balık 5.890 gr gelmiştir

http://www.zipkinci.com/uyeler/27013...sim100673.html

KaAn DuruK
    izmir/balçova
    [email protected]
    sigpic
    0553 304 23 72

Facede gordum bayildim eline sahlik abii. Yalniz zipkin harika :) lstik cressi glba brown :) lastiklerden memnunmusun nasi kombin yaptin anlatsana abii :) zipkin cok begendm demekki elinde warmis bitane daha :)

Kalite av trofe kofana ellerine saglik tekrardan
    Konu yigitözbayy tarafından (https://zipkinci.com/member/37367-yigitözbayy Saat 23-06-2013, 00:17 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Cevap: Zamanı gelmisti :)

Tebrikler Kaan çok güzel balık daha suda bu kadar büyüğünü görmek bile nasip olmadı bana...

Yorum yap

Nefesinize sağlık mükemmel kofana çıkmış kofana zamanını iyi değerlendirmişsiniz.
        1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür.:thumbup1: (George Carlin)

Yorum yap

yigitözbayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Facede gordum bayildim eline sahlik abii. Yalniz zipkin harika :) lstik cressi glba brown :) lastiklerden memnunmusun nasi kombin yaptin anlatsana abii :) zipkin cok begendm demekki elinde warmis bitane daha :)

Kardesım sagol zıpkını yenı aldım dıger zıpkında duruyo kafa kısmında ufak bı problem gördüğüm ıcın satstan cektım kırılana kadar kullanmaya devam :) Lastıkler cressı Brown cıft 16 58 56 cm 140 cm 6.5 freesb sıs zıpkın gerçekten ıyı tek sorun kamera takamıyorum :D
          KaAn DuruK
          izmir/balçova
          [email protected]
          sigpic
          0553 304 23 72

Yorum yap

Hunter_1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Tebrikler Kaan çok güzel balık daha suda bu kadar büyüğünü görmek bile nasip olmadı bana...
            Tesekkur ederm olur ınsallah avı mükemmel :)
            KaAn DuruK
            izmir/balçova
            [email protected]
            sigpic
            0553 304 23 72

Yorum yap

M. Mert BABAYİĞİT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Nefesinize sağlık mükemmel kofana çıkmış kofana zamanını iyi değerlendirmişsiniz.
              Tesekkurler kofana daha 40 gun sürer nasıpse alırız 1 2 tane daha
              KaAn DuruK
              izmir/balçova
              [email protected]
              sigpic
              0553 304 23 72

Yorum yap

kaan duruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yigitözbayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardesım sagol zıpkını yenı aldım dıger zıpkında duruyo kafa kısmında ufak bı problem gördüğüm ıcın satstan cektım kırılana kadar kullanmaya devam :) Lastıkler cressı Brown cıft 16 58 56 cm 140 cm 6.5 freesb sıs zıpkın gerçekten ıyı tek sorun kamera takamıyorum :D

Atislardan memnunsan super :) zten baliklardan belli oluyo :)

Yorum yap

Harika bir av. Tebrikler.
                  Murat DURAN, S?NOP
                  Sinop Anadolu Ö?retmen Lisesi
                  Türk Dili ve Edebiyat? Ö?retmeni

Yorum yap

Tebrik ederim. Balığı nerede avladınız, kaba hatlarıyla öğrenebilir miyiz?
                    Mehmet ?çöz
                    1977 / Izmir
                    "Kolay De?il Islanmadan Bir Denizi Kucaklamak...!"

Yorum yap

Quixilver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Tebrik ederim. Balığı nerede avladınız, kaba hatlarıyla öğrenebilir miyiz?
                      Güzel soru :)
                      KaAn DuruK
                      izmir/balçova
                      [email protected]
                      sigpic
                      0553 304 23 72

Yorum yap

Kardeşim resmini yeni gördüm kusura bakma.tebrik ederim nefesine sağlik

Yorum yap

Cok yakışıklı balık.tebrikler nefesinize saglik.

Yorum yap

üfffff Tebrikler fena Kofana :)
                            Kimseye kendinizi anlatmak icin ugrasmayin..Herkes sizi,kendi isine geldigi gibi görür.

Safak
                            Almanya/Ruhrpott

sigpic

Yorum yap

O ne yahu :) Sırtıkara olmuş bu, kofana demek haksızlık olur :)
                              Tebrikler, harika balık...
                              Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X