Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bıçak çizimi:)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bıçak çizimi:)

Birkaç gündür dalış bıçağı arıyorum.Ararken gördüğüm farklı modelde bıçaklardan esinlenip bir tanede ben çizmek istedim:)Yorumlarınıza sunarım, saygılar...:)

Cevap: bıçak çizimi:)

deniz kardeşim çok hoş çizimler olsun umarım bır gun bunları yaparsın uretımıne gecersın cok begendım:)

Yorum yap

Guzel calisma ama bir cok degisiklik yapmanngerekir kardesim insallah bir gun sende kendi bicagini yapacak kivama gelirsin

Yorum yap

Re: bıçak çizimi:)

Yorumladığınız için teşekkürler.Sizce neresini değiştirmeliyim:)

Yorum yap

bıcagın et payı bıraz daha fazla olmalı ve genısletmen gerekır dırencının daha saglam olması ıcın ve ıp centıgının amacı kolay kesım saglamaktır tırtıklı yuzeyın onune koydugun zaman mısina agına takıldıgında mısınalar o centıge gelmez tırtıklı yuzede takılır ve kesemessın centık onu duz yuzey olması lazımkı yuzeye deyen mısına dırek centıge dogru toplansın ve kesılsın arka yuzeyde metal bır cıkıntı olmasıda gerekır tasa kayaya veya balıgın kafaya burmak ıcın kabze kısmına ıkı delık acarak kakıc olarakta kullanılması bızım acımızdan daha ıyı olur

kabze cok kalın oldugu ıcın bu bıraca yapıcagın kılıfta sorun yaratır ve kılıfın buyuk olmasına neden olur en uygun bıraz yuzyının 4-6mm yukarısı olması lazım bu ıdeal bır olcu olur bıcagın kabzesı ıcn aynı mını lazerlerdekı gıbı ve kılıf yapman daha kolay olur kcuk ve uygun bır kılıf olur

Yorum yap

Konu burada alakasız olmuş ama çizimler iyi.
            Büyükçekmece / ?stanbul
            Okans 1974

Yorum yap

Harika :O

Yorum yap

Tebrikler, biraz daha araştır ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştir, iyi gidiyor... ;-)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X