Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tüm zıpkıncı dostların dikkatine

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tüm zıpkıncı dostların dikkatine

Arkadaşlar 2 gün önce dalmak için gittiğimiz armutluda başımıza gelen olay tüm keyfimizi kaçırdı. Denizde karşılaştığımız ve teknesiyle yaklaşıp ^^ burada biz daldırmıyoruz, defolun çıkın sudan^^ şeklinde konuşmalarla karşımıza çıkan şerefsiz bizle suda yüzleşemedi, cevabını aldı ama karaya çıktığımızda aracımızın 4 tekerinin birden bıçaklandığını gördük. Telefon çekmeyen bir yerde 2 saatlik yürüyüşün ardından ancak yol yardımına ulaşabildik. Sigortacı arkadaşımızın olması tali yolda başımıza gelen ve yol yardımı kapsamı dışında olan bu olayı en azından bir şekilde kolay halletmemizi sağladı.Teknenin ismini görememiz en büyük hatamız oldu ve olayın üstüne gidemedik. Tüm zıpkıncı arkadaşları armutlu tarafından gelen bu korkak, şerefsiz, vicdansız'a karşı uyarıyorum. Arkadaşlar arabanızın başında en azından biri olsun.
    Konu muhammed tarafından (https://zipkinci.com/member/1158-muhammed Saat 19-05-2013, 17:06 ) değiştirilmiştir.
    Muhammed öztürk 1983
    dal?yorum öyleyse var?m

Cevap: tüm zıpkıncı dostların dikkatine

çok vahim ve üzücü bir durum Allah bildiği gibi yapsın onu
    Ali Ertan OKATAN
    09/09/1979 TRABZON/Merkez

Yorum yap

Nasil bir karaktersizliktir bu yahu gebertsen adam yerine koyar ceza verirler :( Cok gecmis olsun sadakaniz olsun
      Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
      / Profiler

Yorum yap

Geçmiş olsun bu zihniyetteki insanlar olduğu sürece adam olmaz bu memleket, düşünseler kendilerinin denize ne kadar zarar verdiklerini utançlarından başları önlerinden kalmaz ama işte babasının tarlası ya böylede sahipleniyorlar demekki
        Kenan AKYOL
        BANDIRMA 1970

05325275997
        sigpic

Yorum yap

Sevgili dostum cok gecmis olsun.Hepimizin basına gelebilecek bir olay. Olayı jandarmaya yada savcılığa bildirmenizde yarar var. Çünkü bu insanlar tekrar ayni şeyi yapabilirler. Yaptiklari is suc.Sucun adı mala zarar vermek. Tartışma esnasında denizde size hakaret yada tehditte bulunduysa bunları da söyleyin. Dilekçe hazırlayıp olay taniklariyla birlikte Armutlu Savcılığına bildirin. Eğer İstanbulda ikamet ediyorsanız İstanbul Savcılığından da şikayetci olabilirsiniz. Yapanın yanına kalmasın. Cok gecmis olsun.
          Ardahan Dikme
          [email protected]
          Kuzey Egeliler____
          Extrablatt geri döndü.
          Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

tedbir nasıl alacaksın...bilmiyorum ama geçmiş olsun arkadaş..olta atan arkadaş götürcen...arabada bekleyecek öyle yerlere giderken...

Yorum yap

Geçmiş olsun. Fotoyu görünce kendi arabammış gibi sinirlendim. Allah islâh etsin bu terbiyez, şerefsizi.. Arabalar maalesef korumaz kalıyor işte böyle.

Yorum yap

o.ç'luğu bedava :icon_evil:
                F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

Büyük geçmiş olsun,Canerinde dediği gibi bir oltacı arkadaş bulmak lazım.Hepimizin başına gelebilir malisef:(arabalar korumasız kalıyor.Tekrar geçmiş olsun.
                  sigpic
                  A?k?n TEKE , 01-01-1972 , ?ZM?R / ?irinyer

Yorum yap

Geçmiş olsun :(
                    Türkay Demiro?lu
                    ?stanbul-F?nd?kzade
                    01.03.1967
                    0 Rh+

Yorum yap

geçmiş olsun.bence tekrar gidin kalabalık olarak 1 kişi dalsın diğerleri pusuda beklesin arabanın yanında yakaladıktan sonra allah ne verdiyse sağlam bir yeri kalmasın suda ıslata ıslata dövün bence.mahkemeyle falan uğraşmayın,mahkemeyi kendiniz kurun.kara avındada aynısını yapıyorlardıbize gereken cevabı hakettikleri şeklinde veriyorduk.

Yorum yap

Kendi aracimin başina gelmiş gibi kahroldum.sende nasil bir iman gücü var bilemem ama,ben olsam bu işin peşini birakmazdim .anasindan emdiği sütü burnundan getirene kadar,acisi fitil fitil çikarana kadar uğraşirdim.illa ki o adam gelicek oraya,suratini gördüysen o yeter sana,en azindan kimin yaptiği biliyoruz.gerekirse en yakin balikçi barinağina yada limana gider araştirirdim .kuş olupta uçucak deil ya.. Geçmiş olsun .ne yaparsin böyle o.ç.... Var bu hayatta...

Yorum yap

Çok geçmiş olsun. Karaktersiz kişiliksiz insanlar bunlar...
                          Ümit TURGUT
                          TRABZON
                          0RH+
                          Hiç bir bal?k seni bekleyen ailenden önemli de?il ZIPKINCI.
                          05057798635

Yorum yap

^^Kendi aracimin başina gelmiş gibi kahroldum.sende nasil bir iman gücü var bilemem ama,ben olsam bu işin peşini birakmazdim .anasindan emdiği sütü burnundan getirene kadar,acisi fitil fitil çikarana kadar uğraşirdim.illa ki o adam gelicek oraya,suratini gördüysen o yeter sana,en azindan kimin yaptiği biliyoruz.gerekirse en yakin balikçi barinağina yada limana gider araştirirdim .kuş olupta uçucak deil ya.. Geçmiş olsun .ne yaparsin böyle o.ç.... Var bu hayatta...^^

Geçmiş olsun dileyen herkese teşekkür ederim. Adamı bulması o kadar kolay değil çünkü daldığımız yer armutlu-esenköy arası, esenköyden 15 km ki adam armutlu tarafından geldi oradan daha da uzak. Nereden hangi limandan geldiğini de bilmiyoruz. Yalovadan yeni teker aldığımızda hava kararmak üzereydi ve o saatten sonra uğraşamadık. Ne diyelim Allah'tan bulsun.
                            Konu muhammed tarafından (https://zipkinci.com/member/1158-muhammed Saat 19-05-2013, 19:09 ) değiştirilmiştir.
                            Muhammed öztürk 1983
                            dal?yorum öyleyse var?m

Yorum yap

çok geçmiş olsun malesef bizim kaderimizde bu devamlı araçlarımızı ıssız köşelere bırakmak zorunda kalıyoruz. umarım o adiler tekrar denk gelirler sana.....
                              tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
                              Omer hf2 100

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X