Duyuru

Gizle
No announcement yet.

09.01.2005 Çanakkale

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 09.01.2005 Çanakkale

Man in black (Örsan - Murat - Yücel)

Gün sonu av .

En büyük trofe

Esasında burada insanın tüylerinin diken diken olmaması imkansız. Her cm karesi tarih. Bir kez daha Türk olmakla öğündüğümüz anlamlı gündü.Bu arada resimde Yüksel'in boyuna ne oldu da sizinle aynı çıkmış diye düşünenler olabilir merak edenler aşağıdaki resimde onu cevabını bulur.

Ve boydaki sır perdesi kalkıyor .

Yüksel-Örsan-Murat-Yücel-Muzaffer
    Bu arada Örsan her ne kadar ayağı ile Yükselin çıktığı taşı kapamaya çalışsada gerçek ortada.

[/img]

Tek kelime ile mükemmel bir av olmuş.Sizinle gelmiş gibi oldum inan. Çok iyi...

Yorum yap

abi süpersiniz iyi av olmuş.bu arada yüksel abiye uzun boy yakışmış :lol:

Yorum yap

tebrikler

güzel görüntüler vermiş güzel av yapmışsınız
        sağlıkllı ve bol avlar dileğiyle

Yorum yap

slm
          cok guzel bir av anisi hem av hem tarih gezisi..
          arkadaki deniz de bir harika arkadaslar..dostlugunuz hep boyle kalsin:::

Yorum yap

abicim süper helal olsunn çok güzel av olmuş..levrekler bi harika!gittiğiniz yer güzel yer :)
            Engin ÜNAL
            Bodrum-Turgutreis
            Boom Cafe&Bar
            SSI Freediving Instructor Level 2
            React Right Instructor

Yorum yap

Esasında ilk gittiğimiz mera ilk resimlerin olduğu yer ben rahatsız olduğum için giremedim arkadaşlar baya iyi levrek olduğunu söylediler ama balıkçıların jandarmaya şikayeti sonucunda çıkmak zorunda kaldık daldığımız alan sit alanıymış bu sebeple çıkmamız istendi.Mera değiştirdik balığıda kaybettik böylelikle.İlk alanda kalsaydık güzel av yapacaktık eminim.

Bu sit alanı konusuna takıldım.Sit alanı olan bölgeler normal yüzüşede kapatılmalı.Ve zaten kıyıda avlanıyorduk yani sit alanı diye bir durum söz konusu olabilirmi bilmiyorum.Bunu ciddi şekilde araştırıcam.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

:D
                  ah o cenderme... ah ahhhh...
                  dalış arkadaşlarım başta olmak üzere teşekkürler herkese...
                  örsan
                  damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Harika bir gün olmuş, hepinizi hem avlarınız hem de muhabbetiniz için tebrik etmek lazım. Keşke o gülen yüzlü karelerde ben de olsaydım :cry: demeden de kendimi alamıyorum. En azından boy konusunda Yüksel'i yanlız bırakmamış olurdum

Vallahi fotolara baktıkça içim burkuldu gelemediğime

Tekrar tekrar tebrikler...
                    Muhabbetiniz ve muhabbetimiz daim olsun...
                    :D :D :D :D :D :D :D :D

Yorum yap

Tebrikler çok güzel av, suyun ısını sorabilirmiyim.Ben on senedir sizin 1.resimdeki bölgede avlanırım,doğru sit alanıdır ama bugüne kadar jandarma ile bir sorun yaşamadım,ama balıkçılarla çok papaz olduk.Geçen sene arkadaşımın üzerine sandalla çıktılar, omuzundan yaralandı.Sit alanında dalış yasak olduğunu sanmıyorum,dalışa devam.

Yorum yap

Tebrikler güzel av darısı başımıza

Yorum yap

Tebrik ederim arkadaslar. Guzel bir av ve gun olmus. 8)
                          Not: Yuksel kucakta 20 kiloluk Akya gibi cikmissin :P
                          Bu arada o tasi yanindami gezdiriyorsun? Her foto da o tas senle beraberde :P

Yorum yap

Gene güzel bir organizasyon patlatmışsınız. Hava güzel su güzel balıklar güzel. Muhabbet her zamanki gibi güzel. Balıkları ilk gittiğiniz yerdemi, yoksa anıtın arkasındamı aldınız. Bende su sıcaklığını ve görüntü kalitesini merak ediyorum. Özellikle ikinci merada suda kristalleşme varmıydı. Bide Örsan orda olmasına rağmen hiç karagöz yok. Merak ettim!!!

Yorum yap

Su ısısı 1.merada 11 derece, anıtın olduğu merada 13 derece idi, görüş 15 met civarı, kristalleşme vardı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X