Duyuru

Gizle
No announcement yet.

28.12.2004 SİLİVRİ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 28.12.2004 SİLİVRİ

Muzaffer KOÇ - Başar POLAT - Ahmet KONYAR

Yer silivri mendirek Başar arkadaşım güzel bir levrek vurdu iyi bir avdı.Su sıcaklığı 11.2 derece görüntü bulanık .Sevgiler saygılar

Bu sabahın fotosu herhalde bu tebrikler hem balık için hemde güzel bir dostluk fotoğrafı olmuş...
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Yorum yap

......................

Yorum yap

Foto dün cekildi arkadaşlar.Muzaffer gün kavramını kaybettigi icin bugunun tarihini atmış başlıkta.Ben 28 i olarak düzelttim :)
        Not:Muzaffer güzel çantacılık yapıyorsun.Herşey için sagol...

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Böyle bir ortamda bulunmaktan, tanınmaktan ve her anı paylaşmaktan gurur duyuyorum. Tebrikler

Yorum yap

Tebrikler arkadaşlar.

Lodoslu bi havada balık vurmak biraz zor, hatta benim suya giresim bile gelmiyor. Çok bulanıyor su, avın tadı tuzu kaçıyor. Tabii bu buralar için (kuzey marmara) geçerli...

Tekrar tebrik ediyorum...

Yorum yap

balık harika tebrikler, insanın evden çıkıp hemen oracıkta dalabilmesi süper bir olay.
                silivri ne kadar güzel bir yer yazları orada geçirmeme kışın da her haftasonu gitmeme rağmen şimdi fotoda görünce ne kadar özlüyorum keşke orada olsam şu an diyorum.

Yorum yap

Başar tarihi düzelttiğin için sağol valla iyi olmuş resmi sanıyorum gece 3 te eklemiştim.Yanlışlık olması normal .
                  Ben paylaşmasını ve arkadaşlığı seven bir insanım doğal olarak benim için en büyük mutluluk sizlerle beraber olmaktı günden çok keyif aldım tekrar beklerim görüşmek dileğiyle.

Bu arada senle olan Ağustosta çekilen av resimlerini bulamadım yoksa onlarıda ekliyecektim sen eklesenen onları.Ağustosta eşkina yasak değildi .Haberin olsun.

Yorum yap

Silivride Teyzemin yazlığı var uyumkent sitesi belki bilenler vardır.

Yorum yap

Tebrikler!!! :D :D
                      Engin ÜNAL
                      Bodrum-Turgutreis
                      Boom Cafe&Bar
                      SSI Freediving Instructor Level 2
                      React Right Instructor

Yorum yap

Engin senin öyle tebrikler yazman yetmez daha çok affettirmen gerekir kendini. Msn mesengerdan senin adına konuşan kişiyi bulabildinmi . :lol:
                        Bulursan benim adımada selamlarımı ilet kendisine.

Yorum yap

abimsin muzaffer :) :D ne diyim walla hahah!ya bulamadım herifi zaten bi dahada öyle birşey söz konusu olmadı..şifremi değiştirdim artık, isteselerde yapamazlar :twisted: bu arada silivride levrek kaldımı yaa varmı iriler ???
                          Engin ÜNAL
                          Bodrum-Turgutreis
                          Boom Cafe&Bar
                          SSI Freediving Instructor Level 2
                          React Right Instructor

Yorum yap

basar tebrik degişik bi gün olmuştur umarım..

Yorum yap

Balık güzel Başar tebrikler...
                              Sırma saçlı prensim "bak gene çıkartmışsın bereyi" üzülüyorum valla yaw hastalanıcan falan. Zaten doğal yalıtımın da yok... :D :D :twisted:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X