Duyuru

Gizle
No announcement yet.

akdenizden bu haftaki haberler..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• akdenizden bu haftaki haberler..

ark bu hafta cok kuvv poyraz esmesi suda goruntuyu acti ama baliklar kıyıdan ayrıldı :cry: .yumurt korfezinde mukemmel bir goruntu vardi.ama karats. kotuydu ve dalga yapmisti yan yana 25 km ara ile ilginc..
    yumurt vurdugum balikl bu.iri levr goruntu net olunca fazla bir randiman vermedi ama fena da degildi hasilat. sali 2/4 lodos gosterdi.insall hafta sonuna kadar devam ederde balik kiyilar.. :P

Tebrikler mehmet abi..Abi bir şey soracam üzerindeki elbisenin markası nedir?
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Yorum yap

mehemet abi ellerine saglık tebrik ederim masallah afiyet bal seker olsun...

Yorum yap

onur apnea olması lazım onun

Yorum yap

slm

elbise 5,5 mm apbena team yaziyor.murat hoca dan alimstim.ama gecen gun12/13 ssat uzerimde kaldi dizin arka bolumlerinde tahribat yapti.katlanan yerlerde.. onun icin bazen alti 4,5 luk baska bir pant degisiyorum ama yalitim mukemmel..

Yorum yap

Mehmet abi tebrik etmekten yoruldum bu seferde etmeyim hadi :twisted:
            Abi bizde bu sabah yumurtalığa gittik.Dediğin gibi görüş harika uzun kayaların içinde bi kaç iri levrek vardı ama çok ürkekler görüşten.Hayatımdaki en büyük sargozu vurdum kilodan fazla.Kiloluk bir açık kefali ile orayı noktalayıp karataşa gittik bu sefer.Dalga sıfır fakat görüş çok kötü.Levrekleri aldığımız yere gittim levreğin eseri yok bikaç ispendeği saymazsak.Ben anlamadım görüş çok iyi değil levrek olması lazım ama anlamadım hiç yoktu.Ordan bişey çıkaramadık ama iyi yorulduk haaa.Bu suda iki dalış canımıza okudu...
            Hafta içi ava gidersen görüşelim abi senle gidince şansım açılıyo ve levrekler piyasaya çıkıyo ne kerametse Bu LOKAR da iş yok abi kuruttular her yeri gel senle biz bi tim kuralım

Yorum yap

mehmet abi ,hakettiğin bir tebrikte benden.Bu alandaki beceri ve azmin inşaallah bizlere yol gösterici olur. Ayrıca 10 /12 saat suda kaldığını yazmışsın bunun formülü varsa camia olarak bilmek isteriz.Ben 5/6 saat suda kalabilirsem çok iş yaptığımı sanıyorum da.Başarılarının devamı dileğiile. DALIN SAĞLICAKLA. 8) METİN.
              Dal?n sagl?cakla,kazas?z avlar
              METIN TOPAL 0 542 226 01 69

Yorum yap

slm

tabii her avda bu kadar kalmiyorum genelde 5/6 saatlik parkurlar yetiyor.burada su sıcaklıgı iyi..elbise acik neopren5,5mm..bunlarin disında
                devamli spor salonuna giderim..sıcagı sevmem orn soguk odada yatarim(hn kavgalıyız bu yuzden). :evil: yag oranımda cok fazla degil
                baska bir formulu yok ama gercegide arkad ayni sartlarda girince ben daha fazla kaliyorum ..kara avinda da boyle ..bence biraz da psikolojik..beyinde ki sartlanma onemli gibi..

Yorum yap

Tebrikler Mehmet abi ; darısı başımıza

Yorum yap

İnsanın emekli olası geliyor. Tebrikler.

Yorum yap

Tebrikler Mehmet abi, Harika av yapmışsın gene.
                      Hani senin için yakıştırılan "Levrek Uzmanı" lafını doğrular gibi yani...

Yorum yap

Yine tebrikler Mehmet Abi. 'Foto album' bolumu senle daha güzel... :roll:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X