Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19.12.2004 SAROZ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19.12.2004 SAROZ

AYAKTAKİLER: Atilla - Gökhan - Cenk - Yücel
    OTURANLAR:Muzaffer - Burak - Yüksel (yamuk şiş)

Benim makinada pil olmadığı için resimleri Gökhanın makinayla çektik ve anca bu gün bana gönderdi bende anca ekledim resimde olmayan ekstra dan bir levrek daha var.

muzaffer elllerinize sağlık süper karagözlerr harikaa!!walla güzel keyif yapmışsınızzz ohhhh :D
    Engin ÜNAL
    Bodrum-Turgutreis
    Boom Cafe&Bar
    SSI Freediving Instructor Level 2
    React Right Instructor

Yorum yap

Bu kadarcık mı?? :)

Yorum yap

Valla eski türk filmleri gibi sahneler. Arkadaşlar dağda eşkiyamısınız balıkcımı.
        En kötü günlerimiz böyle olsun, Hepinizide mutlu görmek güzel bizler orada olamasakta bunu paylaşıyoruz.

Yorum yap

işte muhabbet bu!!!

Yorum yap

Dikkat edile : çöplerde ateşte yanıyor etrafta kirlenmiyor :!:
            Mükemmel :)
            Bende oltacılıkta olduğundan göl kıyılarındaki ve sahillerimizdeki pisliklerden korkunç rahatsızım abi .
            Yani bu kadar olur çok kötü abi ya
            Muzaffer abi ilerde dernek olarakta bu konuda birşeyler yaparız inşallah
            Avcı doğayı sever, korur.

Ya : bu arada tebrik ederim abi. Çok güzel bir gün olduğu anlaşılıyor, imrendim valla

Yorum yap

vallahi ya nedkar ozledim muzaffer abi bi organizasyon yapalım :))
              niye istiosam bende ya kursun dokturcem sımdıde dıs kulak iltahabı olmusum :(

Yorum yap

baltabaşlar süper ya...
                offf... özledim karagözcükleri...
                çabucak görsemde... öpsem...
                :twisted:
                örsan
                damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

muzaffer bu arada son fotoda bere yamuk çıkmış... surattaki ifade falan... :D dayılık tiginden sana geçicek böyle giderse...
                  herkesi tebrik ediyorum tekrardan... güzel av olmuş...
                  örsan
                  damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Aslında daha çok balık vuracaktık ama baktıkki muzafferi doyurmak imkansız :D acıdık hayvanlara. Zannedersem muzafferin yeme kapasitesi yaktığı ateşten belli oluyordur. kuzu kessen pişerdi valla.

Yorum yap

manzara guzel baliklar guzel ama raki goremedim

Yorum yap

Fatih çöpleri yakmak adına değildi Burak ve Gökhan elbiseleri çıkarmışlardı ikinci giriş için ısıtılan suları görüyorsun :lol: çöpler daha sonra yakıldı hatta ben orada ne bulursam yaktım diyebilirim merdiven masa vs dahil.

Rakı konusunda ben içmiyorum sanıyorum diğer arkadaşlarda ikinci sortiyi düşünerek almadılar.Abi böyle gidince içmek pek iyi olmuyor sırf mangala gitmek lazım.

Burak haklısın abi ufak bir kuzuyu rahatlıkla yerim.Tecrübeyle sabit. 8)

İyi dileklerini sunan Engin-Emre-Emrah-Altemur-Fatih-Kıvılcım-Örsan- Oğuz hepinize ogün bizimle bulunan arkadaşlar adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum yap

Balıklar bahane muhabbet şahane

Yorum yap

SeaLord Nickli Üyeden Alıntı
                            manzara guzel baliklar guzel ama raki goremedim
                            Sayın Lord'um, ben balığı her zaman koka-kolayla götürürüm.Bazı arkadaşlar zehirlenebileceğimi söylüyor, siz ne dersiniz ,böyle bir ihtimal var mı?

Yorum yap

muzo halitin ayak araları niye ıslak :lol: mırıyı vurup kacırıncamı oldu dersin... :lol:

yine en şişman ben cıkmısım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X