Duyuru

Gizle
No announcement yet.

O şİMDİ ASKER

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• O şİMDİ ASKER

Evet arkadaşlar.Emre (buffalo) arkadaşımız vatani görevini yerine getirmek için 5 aylığına(kısa dönem) aramızdan ayrıldı.. şu an Çanakkale'de bulunuyor ve maviden o kadar da uzak değil.. Emre arkadaşımızın askerliğe gitmeden önceki son avını sizlerle paylaşmak istedik.. Vatani görevinde başarılar dileriz..Kalbimiz hep senle..

koçum benim bee çakı gibi asker emreye hayırlı teskereler..

Yorum yap

hayırlısıyla gelir İnşallah

Yorum yap

Çakı gibi aslanım.şimdiden nasıl özledim yaaaa...

Yorum yap

Hayırlı teskereler diliyorum. Herkez geçiyor bu yoldan...

Yorum yap

Balıklara mektup yazar 5 ay boyunca bu oralardan şimdi. Hadi hayırlısı bakalım.

Yorum yap

Hayırlı teskereler.

Yorum yap

Hayırlı teskereler...
                Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                ?ZM?R

Yorum yap

hayırlı teskerelerrr

Yorum yap

hayırlı teskereler. arkadasım.

Yorum yap

Hayırlı teskeler kardeşim. Neyse ki kısa dönemmiş. 18 ay olsaydı bitmezdi valla...

Yorum yap

daha dün yemin törenim vardı, o yüzden haftasonu 2 gün evci iznine çıktım, kafeye girdim bi baktım ben:))) süpriz oldu çok teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda görüşmek dileğiyle bütün dostlara selamlar....

Yorum yap

Vayy.. koççum benim bee.. kendine iyi bak emre..görüşürüz..

Yorum yap

Sevgili Mustafa Emre sana Hayırlı teskereler diliyorum.
                            71/4 tertipler gittiği zaman askerlik 18 aydan 15 aya düştü tam 15 ay 18 aydan iyidir idare eder derken 73/4 ler benim tertiplerim asker olduğumuz zaman askerlik yükseldi 73/4 tertipler ve diğerleri 2. bir emre kadar 19 ay askerlik yaptı.Yani bu konuda şanslısın kendine dikkat et teskere almış haberlerni sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum yap

:shock: Wayy be helal kardeşime :D takdir ediyorum hepinizi bende katılacam az kaldı aranıza inşallah, kendinize iyi bakın görüşürüz
                              8)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X