Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12.12.2004 SAROZ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12.12.2004 SAROZ

Bu pazar Tigin Atilla Halit ve ben saroza gittik güzel bir hafta sonu avı yapacağımızı düşündük karagözleri vurduğumuz yerde hiç bir canlıya rastlamadık bunlar hariç günün en ilginç olayı Atilla'nın dalmak için 300 km gidip elbisesini unutmasıydı.O anda surat ifadesini görmenizi isterdim.
    Su 11 dereceydi hava güneşliydi ama dışarıda ayaz vardı çok soğuktu. Sevgi ve saygılarımla

Birader naptınız öyle ya? Kan gövdeyi götürmüş. :D

Yorum yap

oo muzaffer abi elinize sağlık güzel balıklar!mığrıda iriymiş kaç kg geldi ?kefallerde çok güzel şiir gibi walla :D :D TEBRİKLER!!!
      Engin ÜNAL
      Bodrum-Turgutreis
      Boom Cafe&Bar
      SSI Freediving Instructor Level 2
      React Right Instructor

Yorum yap

tebrikler Muzo... gene acımamışsınız...
        örsan
        damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Teşekkür ediyorum arkadaşlar fakat tartma imkanımız olmadı Halit vurdu ben herzaman ki gibi derisini yüzdü. Bu arada balıkların içinde resimlerde olmayan Tiginin miğdede olan bir eşkina bir karagöz birde sarpa mevcuttur. EEEEE sizlere o kadar ısrar ettik ama gelmediniz yani nedim.Bu seferde biz enezdeydik

Yorum yap

slm
            hafta sonunu degerlendirmişssiniz...
            saroz da cok mıgrı olur.
            genelde kuzey havalar iyi bir goruntu verir ama bizim icin iyi av vermez..ancak iyi meralarda tasaltinda randimanli olur..buralarda ayniydi. bu hafta kuvv poyraz baligi aciga goturdu.sabırla 2/4 lodos bekliyoruz ama biraz zor.onumuzdeki gunlerde de kuzey esecek.
            en kotusude levrek girmiyor. :evil:

Yorum yap

Muzaffer kurbanı erken kesmişsin ama olsun. Allah kabul etsin. Tebrikler

Yorum yap

Tebrikler balıklar güzel darısı başımıza

Yorum yap

cinayet işlenmiş :)

Yorum yap

muzaffer abi pazar günü aklım sizdeydi.Bukadar güzel havada kimbilir ne balık indirmişlerdir diye düşünürken resimleri gördüm.Kısmet diyilmiş nediyelim.Kısa günün karı.Bileğinize sağlık.

Yorum yap

muzo abi butun gucunu bu hafta sonuna sakla.....atillayada sevgiler :D

Yorum yap

Yücel, bu gün senle konuştuktan sonra Halit'le görüştüm sordu önümüzdeki hafta napıyoruz dedi bende Yücel'le konuştum onun dediği yere gidecez diye anlattım okey organizasyonu yapın benden yana sorun yok diye söyledi. Yani ben ,Halit , Atilla hazır durumdayız.

Bu arada Müge gelince bana Yücelin montunu göster dedim benim sana dediğim montu getirdi.Yani o mont benim montum kardeşim senle olayın bir alakası yok.Sevgiler saygılar herkese selam.

Yorum yap

Tebrikler.Kefaller çok güzel...

Yorum yap

muzaffer bey balıkları güzel vurmussunuz tebrik eder gözlerinizden operım saygılarımla....

Yorum yap

Arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum inşallah daha güzel ve büyükleri sizlerin olsun inşallah.Sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X