Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kemal Akgüner & Selçuk Dilşen (Lokar TeaM)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kemal Akgüner & Selçuk Dilşen (Lokar TeaM)

Koca bayram tatilinde güzel havada dalmamak olmazdı.. Biz de bayram ziyareti için Adanaya gelen Selçuk Abiyle haberleşerek İskenderun'da Kemal Akgünerle dalmaya karar verdik..

Büyük bir ceylan sürüsü İskenderun'da da karşımdaydı(tahmini 50 parça).. Sürüden bir balık alabildim birdahakine farklı bir taktikle birkaçtane almaya çalışacağım taktik tutarsa sizinle de paylaşacağım.. Dalış esnasında sinaritle karşılaşmış olmama rağmen almak kısmet olmadı :?

Güzel bir baraküda da serdar arkadaşımdan geldi..Baraküdacı serdar :lol: Ancak aynı merada 2 gün arayla dalmış olmamıza rağmen balık nedense bu sefer çok daha azdı..

Selçuk abi egede göremediği türler üzerine yoğunlaşmıştı.. Kınalısargoz ve gargur :) Selçuk abi her zaman bekleriz..Keyifli ve bol muhabbetli bir gündü..

Kemal abi her zamanki gibi ustalığını konuşturdu ve meradan güzel balıkla çıktı..Fotoğrafta 3kg üstü sinarit ve palaz trança bulunuyor..

Herkes sudan ayrı saatte çıktı..Benim üstümdeki incelmiş 3mm elbiseyle en erken çıkan ben oldum.. :lol: Yeni elbise almanın vakti geldi anlaşılan..
    Kemal Abi gerçekten muhabbetine doyum olmayan ve öğretme arzusuyla dolu olan biri.. Özellikle dalış esnasında şamandırasında ayran taşıması çok ilginç.. Dalış esnasında çok faydalı olduğunu söylüyor :)
    Gazetede çıkan röportaj hakkında da konuştuk..Yazılanların birçoğu muhabir tarafından yanlış yazılmıştır..3 metrelik lagosa kendisi de inanamadı :lol: :lol: Muhabir Kemal Akgünere en büyük vurduğu balığı sormuş.. Kemal abi de 70-80 kg lik sarı ağız(fotoğrafı kendinde mevcut kötü bir çekim olduğu için basına vermemiş) olduğunu boyunun kendisinden uzun olduğunu söylemiş.. Muhabir de nasıl olduysa 3 metrelik lagos demiş..Bilginize..

İskenderun künefe tatlısıyla meşurdur..Muhabbet ortamı ise baldan tatlı.. Herkese iyi bayramlar keyifli dalışlar..

Tebrikler av da muhabbet te güzel olmuş sanırım.

Yorum yap

Gerçekten güzel fotoğraflar güzel insanlarla güzel bir sohbet olmuş paylaştığın için teşekkürler...

Yorum yap

tebrikler,güzel bir anı..

Yorum yap

kemal abi konuşturmuş helal olsun tebrikler
          Hakan Ceyhan (kyocera)
          Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

...............

Yorum yap

Tebrikler... Av ve muhabbet güzel olmuş...
              Sertan SAVA? - ?stanbul

Yorum yap

tebrikler arkadaşalar bu kadar güzel paylaşım için teşekkürler .bir de bu balıkları kaç lık hangi zıpkınlarla kaç metrede aldınız herbiriniz paylaşırsanız bizim en azından benim içinde faydalı bilgiler hanesine yazılacaktır.
                teşekkürler
                D.han
                fethiye
                denizhan k?l?nç
                1974-fethiye
                denizlerimize ve bal?klar?m?za sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Tebrikler. ortam güzel balıklar güzel sohbet güzel. açıklamalarından dalayı Kemal beye ayrıca tebrikler. siteye daha katılımcı olmasını bekliyoruz.

Yorum yap

Çok güzel bir organizasyon olmuş. Ne mutlu sizlere, imrenmemek elde değil.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

balıklar harika,
                      onlar künefemi? üstündekilerde kaymakmı?
                      iskenderuna gelsek balıkları vursak üstünede o künefeler varya harika olurdu...
                      Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Tam bir yıldızlar geçidi olmuş...Tebrikler...

Yorum yap

ilker_eko Nickli Üyeden Alıntı
                          Tebrikler de memleketimin kunefesini amma ozledim.. yaktin beni Emre koyulur mu o poz??
                          Emre, hangi sitede cekildi resimler? Tanidik geliyor da 8)
                          Selam , iskenderunun künefesi gerçeten şahane.. tadı damağımda kaldı.. 8) sitenin ismini gerçekten bilmiyorum biz dışındaydık..etrafta çok site var.. zaten iskenderunun her yeri mera :D

Yorum yap

kalimera Nickli Üyeden Alıntı
                            tebrikler arkadaşalar bu kadar güzel paylaşım için teşekkürler .bir de bu balıkları kaç lık hangi zıpkınlarla kaç metrede aldınız herbiriniz paylaşırsanız bizim en azından benim içinde faydalı bilgiler hanesine yazılacaktır.
                            teşekkürler
                            D.han
                            fethiye
                            selam, ben 100 lük zıpkın kullanıyorum.. ancak sinarit avında özellikle berrak suda gerçekten yetersiz kalıyor..bunun eksikliğini çok çektim.. Kemal Akgüner ise 130 luk zıpkın kullanıyor.. uzun tüfek sinarit avında her zaman avantajdır.. balık zıpkınla arasındaki mesafeyi değil sizle arasındaki mesafeyi korur..derinlik çok değişken 5-20 metre arası..

Yorum yap

tüm arkadaşlara teşekkür.. Kemal Akgünerin elektronik eşyalarla arası pek iyi değil.. :) Bu yüzden fırsat buldukça birlikte yaptığımız organizasyon fotolarını aktarmaya çalışacağız.Herkese selamlar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X