Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uçmakdere

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uçmakdere

Arkadaşlar o gün 18 kişiydik Gürol ve Uğur abide ve daha sonradan katıldıkları için resimlerde yoklar.Onlarla zaten 20 oluyoruz.Resim sabah saat 8 civarında çekildi.Çok fazla karışıklık olacak diye isimleri yazmıyorum zaten herkes kendini tanıyor. :lol:

Yorum yap

özverili,samimi ve gayretli çalışmalarından dolayı seni takdir ve tebrik ederim!

Yorum yap

Silivride uçmakdere sonucunda yapılan av sonu ve muhabbet bu resimle ölümsüzleşti.Biz (Ben -Halit ve Nihat)herzaman bu alanda avlandığımız için o gün silivride suya girmedik ve çantacılık yaptık giren arkadaşlarımıza.Kendi avlandığımız taşlarıda gösterdik herkes kendi kısmetini yakalar diye taşları göstermemek gibi bir düşüncemiz yoktu.Zaten bu düşünceye sahip olsaydık silivride avlandırmaz başka yere götürürdük.Bu avda kıkla levrek ve kefal avlandı.

AYAKTAKİLER: Kıvılcım - Özcan - Özcanın Kardeşi - Nihat - Halit
        OTURANLAR: Tigin - Örsan - Engin - Muzaffer

Yorum yap

İşte ben bunu ayakta alkışlarım. Amacımız dostluk, muhabbet, avlamak,yemek,sohbet.

Yorum yap

dostluk guzel herkese nasıp olsun :lol:

Yorum yap

Arkadaşlar inanın içim gidiyo böyle fotolar görünce.Ne güzel kalabalık ne muhabbet olmuştur valla.Biz burda ava 2 3 kişi gidince bayyaa kalabalık olduk diyoz.Tek gidenler bile oluyor bazen.İnşallah bi gün bende gelirim oralarada o havayı solurum...

Yorum yap

onur ben bu grupla gidemedim ama gelirsen her zaman bekleriz
                mesaj atman yeterli...

Yorum yap

iNşALLAH arkadaşım inşallah...

Yorum yap

Allah muhabbetinizi bozmasın.İzmirdede biz varız ama hiç bu kadar zipkinci bir araya gelmedik yada gelemedik.Ne bu ya korktum valla :roll:
                    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                    ?ZM?R

Yorum yap

apnea dergisinin arka sayfalarında veya gene bir fransız dergisi subaque
                      zannedersem adı(annem tüm sayılarını atmış :( ) aynı yukardaki gibi resimler görürdük bir bölgedeki insanlar (tabii oralarda mutlaka bir dernek catısı altındalar) çoluk cocuk bir bölgeye gelmis dalıyorlar piknik yapıyorlar bu da aynen öyle olmuş
                      bundan sonra insallah hep böyle toplantılarımız olur

Yorum yap

Minekopçu arkadaşım dedğin resimlerden bende gördüm.Burda balık falan benim için hep ikinci plandadır çoğumuzunda öyle.Diyorum ki zıpkıncı.com aileside bir araya toplanıp bi organizasyon yapsak nasıl olur???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X