Duyuru

Gizle
No announcement yet.

04-12-2005 LEVREKLER VEEEE ÇARşAMBA BİZ BULUşUYORUZZZZZ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 04-12-2005 LEVREKLER VEEEE ÇARşAMBA BİZ BULUşUYORUZZZZZ

ÖNCELİKLE RESİM KALİTESİ İÇİN ÖZÜR DİLERİM.BALIKLARI GİTTİĞİM MİSAFİRLİKTE KAPTIRDIĞIM İÇİN SADECE EV SAHİBİN CEP TELEFONUNDAN KALAN RESİMLE İDARE EDEBİLDİM. :D :D :D
    BU HAFTAKİ BALIK AVIM ÇOK ENTERESAN GEÇTİ PAYLAşMAK İSTERİM.
    LEVREK İÇİN BİR ARKADAşIMIZDAN YER HABERİ ALDIK.OĞUZ KARDEşİMLE GİTMEYE KARAR VERDİK VE YOL A ÇIKTIK.ARAÇ İÇİN YAKIT MOLASI VERDİK.BENZİNİMİZİ ALMIş YOLA ÇIKACAKKEN 34 PLAKALI BİR ARACIN LASTİĞİNİN PATLAMIş OLDUĞUNU GÖRDÜM VE UYARMA GEREĞİ DUYDUM.ARAÇ şÖFÖRÜ OLAYIN FARKINA OLDUĞUNU SÖYLEDİ.DERKEN LASTİK DEĞİşİMİ İÇİN MALZEMELERİ BOşALTMAYA BAşLADILAR.MALZEMELER DALIş İLE İLGİLİ İDİ.YANAşIP GÖZ UCUYLA BAKMA GEREĞİ DUYDUM.BİRDE BAKTIM TA İSTANBUL DAN MUZAFFER KOÇ VE ARKADAşLARI.YUH DEDİK YANİ.NEYSE KONUşTUK FİLAN.AYNI YERE DALIşA DAVET EDİLDİĞİMİZİ ÖĞRENDİK.İKİ TARAFTA şAşKIN OLARAK YOLA ÇIKTIK.OĞUZ KARDEşİMLE BİRLİKTE ERKENDEN DALIş YERİMİZE VARMAK ÜZEREYKEN.BİZLERİ DAVET EDEN ARKDAşIM AYNI YERE DALIş OLMUYACAĞINI İLETTİ.BİZ DALIşIMIZI YAPARKEN ONLAR TEKNE İLE AÇILDILAR.SONUÇTA HERKES NASİBİNİ ALIR DEDİK.DALIşIMIZI 3 AYRI NOKTADA GERÇEKLEşTİRDİK.BEN VE OĞUZ KARDEşİM 5 ER PARÇA LEVREK ALDIK.EVİMİZE DÖNDÜK.OLAY ENTERESANDI GECENİN SAAT 05.00 İ YOLA ÇIKIYORSUN İSTANBUL DAN DALMAYA GELEN ARKADAşLARLA DENG GELİYORSUN .

ÇOK şAşIRDIK VE HAYRET ETTİK.DÜNYA BU KADAR KÜÇÜK OLAMAZDI.KEYİFLİ BİR DALIş YAPTIK HER NE KADAR HAYAL ETTİĞİMİZ BALIĞI AVLAYAMASAKTA GÜZEL BİR HAFTA SONU İDİ PARTNERİM OĞUZ A İYİBİR EKÜRÜM OLDUĞU İÇİN BURDAN TşK.EDERİM.İYİKİ VARSIN KANKİM

uhehuhe
    ilk mesaj benden
    tebrikler kardeşim
    sağlıkla nicelerine
    Mustafa Sinan ACARSOY
    Samsun 1970

Yorum yap

KARDEşİMSİN.DARISI SENİN BAşINA .TABİ ANNE SATIN ALIP GETİRMEZSE :D :D

Yorum yap

kardeşim sorma
        o tam bir bombaydı
        aklıma geldikçe gülüyorum
        uhehuheheeeeeeeee
        Mustafa Sinan ACARSOY
        Samsun 1970

Yorum yap

BİR DAHA DALIşA HAZIRLANMADAN ÖNCE ANNEYE SOR GİDEBİLİRMİYİM ANNE DİYE.YOKSA GELİR GİTMENİ ENGELLER :D :D

Yorum yap

Bu nasıl bir tesadüftür ya.. Dünya gerçekten küçükmüş :lol: Tesadüfün bu kadarı olur.. :shock: Levrekler şahane Tuncer abi.. Tebrikler..

Yorum yap

bu arada güzel levrekler :)

Yorum yap

TşK.EDERİM ARKADAşIM.BUNLAR TESADÜF LEVREĞİ :D :D

Yorum yap

ana gibi yar
                  levrek gibi balık olmaz
                  :P :P :P
                  Mustafa Sinan ACARSOY
                  Samsun 1970

Yorum yap

HAKLISIN KARDEş.BÜYÜK LAF DEDİN BOYNUMUZ KILDAN İNCE :D :D

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Tuncer levreklerde hikayede çok güzel eline sağlık...

Yorum yap

Tuncer levreklerde hikayede çok güzel eline sağlık...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X