Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Oktay ADINA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Oktay ADINA

İyi AV yapmış ufaklık :)

:D

Yorum yap

oktay valla süper .çupu kaç kilo geldi?arkadaşlar bu çupu ve alttaki kefal levrek yanar döner ortaya karışık izmire iyi bir puan yazar.tebrikler.. :D

Yorum yap

izmieli.çupu 1 kilo 980 gr. geldi.bende ilk defa bu kadar büyüğünü vurdum.daha evvel 1,5 kilo vurmuştum.ama bu çok iyi geldi valla.herkese denk gelir inşallah.

Yorum yap

oktay süper balık te3brik ederim...ozan artık başlasak diyorum şu puanlama işine :D

Yorum yap

Babalar

oktayım sağlam çipura vurmuşun.Bayramdan sona bazı yerler sölediler.Bi ince program yapmak lazım.
            Berk TA?ÖREN
            06/12/1979 ?ZM?R

Yorum yap

Abi puana gerek yok halkımız goruyor ezici bir fark vaR Zaten biz yendikkkk :)

Yorum yap

sevg ozan

lokar team e transfer teklifi aliyorum. ne dersin..sizinle de ozel bir maclari var herhalde..haksizlik olmasin..
                eger isteklerimi yerine getirirlerse puanlarina katkim olur!!artik ..
                sen ezici ustunlugu bolgesel degil takimsal dusundun herhalde.. :D

bol bali,kli avlar dilerim.

Yorum yap

Balık icin tebrikler...
                  Mehmet Abi seni müsabakaya almamak lazım. :? Senin kategorin farklı şampiyonlar Ligi' 8) Bizimki amatör küme :roll:

Yorum yap

Oktay harika tebrikler.Mehmet abi sende artık Lokar Team imzasını ekle isminin altına .Ozan ewet kazandınız dostum .Tebrik ediyorum sizi.Madalyayı hakettiniz :twisted:
                    Çupraya denicek bişey yok Biz buna ÇUPRASEFİİİNİ diyoruz...

Yorum yap

çok iyi çok zevkli çok ihtişamlı bir çupra..afiyet bal şeker olsun..

Yorum yap

arkadaşlar tebrikler için sağolun.herkeze denk gelir işallah.mehmet abinin levreklerden sonra bizim işimiz biraz zor ama neyse. :D :oops:

Yorum yap

Mehmet Abi ,
                          Lokar Team ne teklif ediyorsa Ege team adına 2 katını teklif ediyorum :)
                          Sen gel bizeee Tesis desen var balık desen var Yok yok :)

Yorum yap

Ozan pazarlığı kızıştırıyorsun öylemi gel senide alalım Lokar Team e. :D Ama dur diğer üyelerede sormam lazım.Bilmem ama bi denicez

Yorum yap

Tamam Kabul ediyorumm :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X