Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cuma pazarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cuma pazarı

emre bu balıkları didim demi vurdun...afiyet olsun..

Yorum yap

evet abi kazıklıda vuruldu.birgün müsait olursan beraber gideriz biz her hafta gitmeye çalışıyoruz...

Yorum yap

selam emre Balıklar çok güzel uzerindeki Smoothskin elbise yanlış görmuyorsam .. normal zarse elbiselere gore ne farkı var anlatırmısın ? Sanırım uzerine bol geliyor üşütmüyormu suda ?

Yorum yap

elbise elios smothskin vucuda çok iyi yapışıyo dikkatli kullanırsan süper mesela ben öntarafını ilk dalışta yırttım sonra loading ped yapıştırdım...

Yorum yap

güneşli havalarda uzun süreli dalış yapılırsa bir sure sonra çatlamalar yapıyormuşş dikkat et ..

Yorum yap

Emre çok iyi harika.Devamını bakliyoruz.
              Sağlıklı dalışlar

Yorum yap

emre valla iyi olur.kazıklı tarafını hiç bilmiyorum..gideceğin zaman bana alo dersen gelmeye çalışırım..teşkilat tam biliyorsun. haberleşelim...

Yorum yap

:D bu arada elios elbisen harika.. :D .dikkatli kullan biliyorsun elbiseler bir servet değerinde nerdeyse..

Yorum yap

Balıklar Çok güzel tebrikler; darısı başımıza

Yorum yap

Ya bir dalışta bukadar balık vurulabiliyormu çok güzel beyler ama ramazanda bu kadar çok vurmamak lazım günah çünkü inanın rakısız balığı yemek yıkamadan cenazeyi gömmeye benzer.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X