Duyuru

Gizle
No announcement yet.

24.10.2004 Pazar günü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 24.10.2004 Pazar günü

Arkadaşlar bu avlar bugün yapıldı aralarında bir kaçtane kikla var .

Abi sen ne yapmışsın.Hemen geliyom dur adresi alıyım.

Yorum yap

Onur silivride iniyorsun beni soruyorsun beni gösterirler.Yada istanbula gelince beni arıyorsun ben seni aldırıyorum bu kadar basit.Her zaman beklerim.

Yorum yap

İnan bana gelicem bunları gördükten sonra.Bana da vurdurcaksın ama.Kaç m de bunlar?

Yorum yap

Abi dur bi dakka yasak geldi bi anda neoluyo yaaa

Yorum yap

bu son resimdi.. Bir daha Eşkina Orfoz Lahoz resmi göremeyeceksiniz arkadaş lar :)

Yorum yap

Onur burada balık kıyıladı şu anda 5 ila 7 metrede hemen hemen büyük taş altlarının hepsinde var yasak konusuna elince burada bütün balıkçı tezgahlarında satılıyor kimsenin bir şey dediği yok yani denetim sıfır zaten bu balıklar göç balığı daha bir ay önce aynı kayadan 20 tane almıştım göç balığı olduğuna kesin eminim.

Yorum yap

Çok güzel 5 7 m.Okul yedi bitirdi anca hafta sonları buralara dalıyoz nerde böyle bolluk.

Yorum yap

Resim mükemmel gözüküyor.Arka plan olsun fotojeniklik olsun bence harika olmuş.
                  Balıklarda oldukça iyi gözüküyor.Bizede kutlamak kalıyor.Tebrikler.Kutlarım Onur....

-----------------------------------------------------------
                  LOKAR TEAM-ONUR.... :lol: :lol:
                  Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                  ?ZM?R

Yorum yap

Onur arkadaşım bizim team aidatla çalışır (Lokar Team yazısıda tescillidir hukuk danışmanımız mahkemeye verebilir seni) Ben girene kadar neler çektim almıyo adamlar almıyolar 25 m ye inmen gerek :D sonra en az 15 kiloluk bir trofe sahibi olman(hepsinin mevcuttur.ciddi) :) sonra genel kurulda en az 3 oy alman gerek .Zor ama bi müracat et sen yinede ben 6 ay uğraştım anca girdim 8)

Yorum yap

tebrikler... süper balıklar... taşaltı çalışıyosun heralde... yanılmıyorum dimi?
                      örsan
                      damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Tebrikler.
                        Ya abi yapmayın yaa vuruyosunuz balıkları bide fotolarını gönderiyosunuz. Tabii ne de olsa deniz kenarındasınız . Ya biz napalım Ankara'da bozkırın ortasında. Walla çok canım çekiyo biyerlerim şişicek şimdi. Daha ne diyim süpper balıklar. Ah Ankara ahhh bide denizin olsa ne güzel olurdu.

Yorum yap

Ors meraya göre seçim yapıyorum ama genelde kayalık olduğu için mecburen taş altı oluyor.Ama seviyorum taş altı avcılığını.

Autan çok üzgünüm imrendirmek için yapmıyorum ciddi ciddi paylaşım amaçlı aksini düşünmen beni çok üzer bir başka konu ise kişileri silivriye çağırırken canı gönülden çağırıyorum ve kendi avlandığım meraları acaba bu adam bensizde gelirmi diye düşünmeden direk gösteriyorum amacım dostlar edinmek bilgi birikimi paylaşmak bu sitede en son istediğim kişilerin kalbini kırıp hava için resim göndermek zaten resimlerdeki pozları verirken mümkün olduğunca şirin gözükmek için elimden geleni yaptım umarım başarılı olmuşumdur.Zaten bu paylaşım içinde olmayacaksam kesinlikle ve kesinlike bu sitede yerim olmadığını düşünüyorum.eyse umarım resimleri beğenmişsinizdir.

Yorum yap

Sabah 8 civarı silivri yerel halkının boşnak bahçe diye tabir ettiği yerde suya girmek için hazırlanırken kıyıda 2 dalgıç gördük ve o dalgıç bu formlardan bir arkadaşımız çıktı kendisiyle hoş beş muhabbetten sonra biz nerde dalıcağımızı tarif ettik bekleriz diye ısrar ettikten sonra (zıpkın zoruyla alıp götürecek halimiz yok ya) yolumuza devam ettik ki bu arkadaşlar o sırada hazırlıklarını yapmış ve suya giriyorlardı.Sonra biz mera ( klasis otel önüne) değiştirirken gene davet ettik ama 2 dalışlarını gerçekleştiriyorlardı teşekkür ettiler biz yolumuza devam ettik. Resimdeki bütün balıklar 2. meradan diğer balıkları poşetlediğimiz için resimlerde yoklar.Ben isim vermiyorum arkadaşımız kendi gerek duyarsa kendi samimiyetimiz hakkında yorum yapabilir.Ama sanırım bizimle gelmediklerine resimleri gördükten sonra pişman olmuşlardır. :o

Yorum yap

muzaffer yakında levrek için silivri tarafına kaçıcaz enginle beraber...
                              görüşelim... biz forumdaki arkadaş gibi yapmayız seninle beraber dalarız...
                              :D
                              tekrar tebrikler...
                              örsan
                              damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X