Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İspendekler 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İspendekler 2

Berkant ve Benim Karadeniz sahillerinde yaptığımız keşif dalışlından benim aldığım balıklar.
    Sahurumuzu yapıp imsak vaktinde yola çıktık. Karadeniz sahillerine ulaşıp botumuzu hazırlayıp başladık dalışa ilk olarak Berkant derin sudan 1 torik aldı. bense sığlıklara bakıyordum henüz birşey göremeden 1-2 saatlik bir kayıp oldu. Yer değiştirdik gene ben sığda Berkant açıkta balık ararken nihayet sığ suda levrekleri pardon ispendekleri bulup ava başladık ilk atışımı yarım metre derinlite 2-3 metre uzaktaki duran balığa yaptım ama dalganın zıpkını aşagı yukarı sallaması ile karavana attık. daha sonra 3 tane balık aldım. Berkant derinde balık olmayınca bota dönmüştü. Sığda balık olduğunu söyleyince oda iri bir levrek aldı. Daha sonra iftara yetişicem diye tamgaz dönüşe geçtik ben 10 dakika geç kalmıştım misafirimde vardı. resimleri acele ile çektim. Baykalda misafirimdi oda babasına göstermek için çekildi. Toplu resimler Berkant ta onunkiler daha iyi olur sanırım.
    Su sıcaklığı saat almadım ama tahmini 17-18 derece idi. Saat 7:00 dan 16:00 akadar denizde idik.
    Av derinliği torik 10 metrelerde levrekler 0.5-3 metre arasında
    tüfek: Berkant Omer, benimki 95 woodpro

Ünsal abi tebrikler.İyi detay vermişsin de bari adreside vereydin,belki yolumuz düşerdi o tarafa.

Yorum yap

Ünsal abi tebrikler. Marmaradan vazgeçtin galiba artık :)

Yorum yap

Tamam bize levrek vurmak haram oldu bu avlardan sonra. Antalyada bizim için 750 gr'lık levrek trofe. Tebrikler.

Yorum yap

abi ne güzellermiş be. zıpkınıza sağlık. darısı başımıza

Yorum yap

maşallah güzel ispendek start verdin artık devamı fazlasıyla gelir inşallah

Yorum yap

Yine güzel ispendeklere :D raslamışsın .
              Verdiğiniz emeğe deymiş.

Yorum yap

tebrikler..guzel balikl..ama litaratür değişecek bu gidişle. :D .biz de junior ispendek mi desek acep...
                slmve sevg

Yorum yap

maşallah maşallah nazar değmez inşallah.Başka güzel balıklarda vurmanız dileği ile ..
                  Menderes Gümü?dal 1967 bo?a burcu
                  Dünyada huzur bulunacak tek yer denizin ?erefine

Yorum yap

Tebrikler Ünsal, darısı başımıza

Yorum yap

ispendekmi isermeçet balinasımı? :-)
                      tebrikler

Yorum yap

Ünsal bırakta levrekler biraz aşağıya insin..Bekliyoruz ne zamandır..:)

Yorum yap

tebrikler güzel levrek...

Yorum yap

Sedat SEZGİN Nickli Üyeden Alıntı
                            Ünsal bırakta levrekler biraz aşağıya insin..Bekliyoruz ne zamandır..:)
                            Bekle bekle baktık gelmedi biz gittik balıklara 8) 8) 8)

Yorum yap

Abi ispendeklere kese atacan galiba, yatırmışın banyoya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X