Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DENTİCE - AVCI - KEYMAN 16-10-2005

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DENTİCE - AVCI - KEYMAN 16-10-2005

VALLA ARKADASLAR 15 GUNLUK FIRTINANIN ARDINDAN DENIZDE BUNLARI BULABILDIK VE BIR KEZ DAHA DOGANIN GUCUNE şAHİT OLDUK HER ZAMANKI MERAM YERLE BİR OLMUş DERINLER SIG SIGLAR DERIN KUMLUK KAYA KAYALAR KUMLUK OLMUşTU RESMEN İNANILMAZDI YILLARDIR AVLANDIGIM VE DENIZE GIRDIGIM YERLERIN BIRDEN BU KADAR DEGISMESI COK TUAF VE GARIP GELDI VE BALIK HAK GETIRE RESMEN YOK BU AVLARDA TAKRIBEN 10-17 M ARASINDA BULUNAN YEGANE AVLAR BUNLARIN DISINDA GORDUGUMUZ YEGANE BALIKLAR UFAK KARAGOZ VE EşKINALAR IDI TABIKI KARAGOZLER UFAK EşKINALAR YASAKLI OLDUGU ICIN SEYIRLE YETINDIK VE BOS CIKMAMAK ADINA VE SIPARIS USTUNE KİKLA VE TEK PARCA LUFER ALDIK BUYUK KIKLA 2 KG CIVARI UFAKLAR 1 KG GIBI LUFER ISE TAHMINI 400-600 GR CIVARI IDI :)

NOT RESIMLERI SON DAKIKADA EVDE TELEFONLA CEKTIM NORMALDE YOLLAMAYACAKTIM AMA BALIK BALIKTIR DIYE GONDERDIM :lol: :lol:

VE ARKADASLAR BU RESIMLERI YAYINLAMAKDAKI EN BUYUK AMACIM IZMIRLI ARKADASLARA BIR NEBZE DEPREMI UNUTTURMAK ZIRA FOTO ALBUME BAKMAK TROFELERI GOZLEMEK BANA KEYIF VERIYOR RAHATLATIYOR UMARIM BOYLE BIR GUNDE DOGRU BIR DUSUNCE ICINDE OLMUSUMDUR YANLIS ANLASILMAM SAYGILAR SEVGILER ???

dogru kubilay abi balık balıktır tebrikler.boş cıkmaktansa

Yorum yap

Sizi pek kesmemişse de bana göre iyi av olmuş. :)
      Tebrikler.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

ortadaki 2 kikla biras bozmuş ama fena deil, sırtıkara kurtarıyor durumu

Yorum yap

izmirli arkadaslar sesınızı duymak mutluluk verıcı hepınıze sevgıler kalbımız sızlerle unutmayın bız buyuk bır aileyız ve sızlerı sevıyoruz :)

Yorum yap

mert138 Nickli Üyeden Alıntı
            ortadaki 2 kikla biras bozmuş ama fena deil, sırtıkara kurtarıyor durumu
            mert bunlar barem degıl zatı gırmısken boş cıkmadık o kadar yanı bır ıddamız yok ama boyut olarak trofeye uygunlar

Yorum yap

kubilay tebrikler harika av olmuşta murattiyi kaçmetrede vurdun.......... :D :D :D :D

Yorum yap

abi tebrikler kikla seviyorsanız ben size her gün 10,15 tane vuryım burada kikla dolu tekrar tebrikler.

Yorum yap

orfoz Nickli Üyeden Alıntı
                  abi tebrikler kikla seviyorsanız ben size her gün 10,15 tane vuryım burada kikla dolu tekrar tebrikler.
                  sagol ısmaıl bır ıkı arkadasa goturdum daha once ve tarıf verdım bayıldılar bende ırı olursa bırakmıyorum genelde talep var hem insanlar mutlu oluyor hemde ben balık getır balık getır ısınden kolay kurtulmus oluyorum :lol:

Yorum yap

Hem tebrikler, hem teşekkürler.

Yorum yap

""Kubilay VURDUĞUN BALIKLAR İÇİN DEĞİL AMA RESİMLERİ GÖNDERME NİYETİN İÇİN SENİ TEBRİK EDİYOR VE KUCAKLIYORUM.

Yorum yap

pek sen begenmemıssın ama,av avdır,tebrıkler....

Yorum yap

tebrikler..av avdır..

Yorum yap

kubilay hayvanları artizmi yapacaksın butun gorunuşlerden resimlemişsin :lol: iyi av olmuş boşver levrek neden yok şaşırdım doğrusu
                            Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Tebrikler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X