Duyuru

Gizle
No announcement yet.

istanbuldan

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• istanbuldan

örsan
    damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

gencler bravo!!
    hele son foto her turlu guzelligi tasiyor.iste boyle anlaripaylasalim.ama kucukleri vurmayin yazik.
    eski anilarim canlandi .en buyuk sargozlari marmara da vuruduk.70 li yillarda 3/4 kg olanlari olurdu bu sivriburunlarin .boyu degil de eni cok olurdu .top gibi.yani.simsi o baligi parcalamada bir bugulama yapacaksin. of be!! buyuk sargozon en guzel yemegi ortaya bugulama dir bence.tablo gibi oluyor masadakiler de zaten goruntuden doyuyor.
    akdeniz de de yine oluyor o kadar buyuk olmasa da.

selamlar sevgiler.

Yorum yap

Tebrikler arkadaslar. Sargoz gercekten guzel.Tepsi gibi... resimlerin altina 2 satir da yazi yazlim lutfen...

Yorum yap

Sargozlar çok güzel , darısı başımıza

Yorum yap

Orsan tebrikler...güzel av olmuş. Sargoz harika, manzara harika.
          Darısı hepimizin başına.

Yorum yap

Güzel av olmuş tebrikler.Fotoğrafrın kalitesi de harikaymış...

Yorum yap

teşekkürler...

dün gece geç saatte girdim nete ve yazı yazabilecek durumda deildim... resimleri attım bıraktım... neyse yorumu bugün yapayım... dün sabah gidip yeni zıpkın aldım... akşamüstüde direk dalışa... zıpkını denedim... ilk günden bişeyler çıkardık işte... zıpkınla birbirimize iyi alıştık ilk günden...
              fotoların kalitesi beraber gitttiğim arkadaştan kaynaklanıyor... fotoları çeken arkadaş profesyonel fotografçı... moda çekimleri vs. yapıyor...adam işi biliyor yani...
              sivriburuna gelince 5m civarı kayalıkların bitimine yattım... yer tüy gibi yosunlarla kaplıydı... o yosunlar benide örttü... balık açıktan geldi 30-40 sn sonra... akabinde ipe geçti...
              örsan

Yorum yap

tebrikler fotolar çok güzel.ayrıca makinede kaliteli heralde :)

Yorum yap

Orsan tebrikler kıskanmadım desem yalan olur.
                  AVIN BOL OLSUN

Yorum yap

emrah çıkarız bi ara beraber... nazar etme noolur, iyi çalış seninde olur...
                    bu arada makina 5,1 Mp HP
                    son resmi uzun pozladı arkadaş... yaklaşık 1 dakika o şekilde durmam gerekti... suratımın asık olmasının nedenide bu... o yorgunlukla 1 dakika boyunca o şekilde hiç kıpırdamadan durmak balığı vurmaktan daha zordu...
                    örsan

Yorum yap

E denizde de 1 dakika kaldığını düşünüzsek zorlanmaman gerekir di diye düşünüyorum. Yok yaaa bir karagöze de 2 dakika çok sıkılmışsındır. :D :D :D

Yorum yap

Cevap: istanbuldan

tebrikler nefesine sağlık...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X