Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Geçen kış...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Geçen kış...

daha önce yollamaya çalışıp başaramadığım bir foto...

onur sende ufak balıkları vuruyosun hep ha. 8) :lol:
    daha acemıyım,macemıyım dıyosun ama ısı goturuyosun masallah. ıyı avların devamı.

Yorum yap

şeref abi teşekkürler iltifatın için.Sizin gibi abilerimizden öğrenmeye çalışıyoruz bu güzel sporu.Bu fotoğrafı çok seviyorum herşey harika görünüyor(ben de dahil :D ) hayatımda 100 lük tüfekle suya ilk girişimde çıkan balık bu.Sanırım mart ayının sonu.Bie bu fotoğrafa isim koydum ZIPKIN GİBİ :twisted:

Yorum yap

onur

tebrikler..burasi hangi mendirek..tasucu tarafimi.kiyi yapisi sanki ora gibi..
        .niye sordun dersen.?

cikaramadim resimden sadece merak ..!!

selamlarimla..

Yorum yap

Mehmet abi sağol.Ben bugüne kadar Alanya dışında fazla dalış yapma fırsatı bulamadım.Burasıda Alanyada bir mendirek.Kışın dalmıştım.Ama bu sefer bütün malzemem Adanada sizinle tanışmayı tecrübelerinizden faydalanmayı isterim...

Yorum yap

çok iyi av olmuş onur tebrik ederim ..

Yorum yap

Ozan sağol.Bu isimlerin yanındaki fotolar çok güzel olmuşda.Balıklara bakınca isimleri karıştırabiliyorum.Örneğin adabeyinden bikaç kişide var.Herkezin ayrı fotosu olsa daha iyi olur kanaatindeyim...

Yorum yap

Öncelikle balıklar çok iyi onur tebrikler.
                Bu son yazdığın düşünce de tam isabet bence bir tebrik daha.
                Ancak bu mütevazilik kısmında agaşona gelmeyelim sakın. :))
                şaka tabiii yaw :))

Yorum yap

Balıklar kişinin attığı mesaj sayısına göre değişiyor .. en son no0ktada Orkinos oluyorsun :)

Yorum yap

Keske hamsiden baslayıp en son nokta balina olsaydı. Kafadan orfozdan baslamak garip olmus. şokemon oldum yani :D
                    Birde isteyen kendi avatarını koysa daha mı iyi olur acaba?

Yorum yap

ANAAA BAKIIIM ULA PEN CIR CIR OLMUSAM BU NE YAA OT PALUGU.. :D GÜZEL FİKİR OZAN

Yorum yap

WALLA BEN DE PEK HOşLANMADIMBU OT BALIĞINDAN OZAN. KENDİMİZ SEÇELİM BENCE DE

Yorum yap

Bu en son nokta neresi ya da kaç msj Ozan.
                          Ben şimdiden başlıyım bari olur olmaz yazmaya :D :twisted:

Yorum yap

Ozan çok komik yaa yarıldım gülmekten kimi ot balığı kimi orfoz.Millet şimdi asılacak klavyeye ot balığından kurtulmak için. Ama bak şu konuda anlaşalım levreği sadece bana ver ben başka hiçbişey istemicem bak anlaşalım ne kadar yazı istersen yazarım yemem içmem döşerim olur olmaz.Anlaştık mı?
                            :D Bayıldım o fotoya :twisted:

Yorum yap

Hımmm Bi düşünmem Lazım :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X