Duyuru

Gizle
No announcement yet.

resım eklemek

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• resım eklemek

abı albume ekledım ama buraya nasıl eklıcem bulamadım ya bı el atın bakem.( ızah eden kıloluk cupra vursun.)

Çupra benimdir :D

önce cevap yazarkene üst tarafta yer alan Img butonuna tıklıycan...
    sonra resim neredeyse o adresi tam olarak buraya yazacan...
    örneğin resmin şurdaysa http://www.k-visiongmbh.com/paluk/100_1014.jpg sen bu adresi tam olaraktan yazıyon. ondan sonra yine yukarıda yer alan Img butonun altındaki komutu sonlandır yazısını tikliyon. ahada resim nette

ÇUPRAMI VERİN ULLLLLLLENNNNNNNNNNNNNN !!!!!

Yorum yap

resimi resim galeriye ekledikten sonra . resmi üstüne sağ tıklayıp özellikleri tıkla sonrada adresin karşisindaki satırı hiç eksiksiz kopyalayıp

iki img nin arasına kopyalayasacsın yalnız dikkat etmen gereken bir şey var img lerden sonda olanın yanın da / var başta olanın yok.

Not : resimin ürerine sağ tıkladığın zaman "copyright by zipkinci.com " diye bir yazı çıkarsa resim altında düzenle diye bir seçenek var onu tıklayıp ordan işlemi yapabilirsin .

Yorum yap

saolun beyler ufak ufak cozuyorum bu ısı. :P

Yorum yap

ozan gene sorum var :oops:
          duzenleye basıncaTEMPLATE ERROR DIYOR ne yapmam lazım?
          sımdıden tesekkurler :cry:

Yorum yap

Hııımmmm Sayfayı kapatıp tekrar açıp giriş yaptıkmı düzelir sanırım .. Ondan Sonra kendi resiminize gelip düzenleyi tıklayın :)

Yorum yap

Arkadaşlar resim galeriye eklediğiniz resimin linkini almak için düzenleyi tıklamanız gerekmiyor resimin üstüne sağ tıklayıp özelliklerinden alabilirsiniz. Resim kopyalama korumasını kaldırdım

Yorum yap

Helal sana Ozanım...
                Ne işime yarıyacaksa :D :D :D

Yorum yap

:)
                  abi düzenleyi tıkladığımızda bazen hata veriyordu .. Artık veremeyecek çünkü düzenleyi tıklamaya gerek kalmadı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X