Duyuru

Gizle
No announcement yet.

GEM-TEAM.... AĞVA ORGANİZASYONU HARİKAYDI ARKADAşLAR

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• GEM-TEAM.... AĞVA ORGANİZASYONU HARİKAYDI ARKADAşLAR

Hasan bey resimleri adınıza düzelttim üst köşede EDİT seçeneğine basarsanız nasıl yapıldığına bakabilirsiniz görüşmek dileğiyle.

Bu arada organizasyon ve mera süpermiş tebrikler.Darısı bizlerinde başına.

Yorum yap

slm muzafer abi

abi sağol daha acemisi sayılırım bu işin yani resim yayınlamada yardımcı olduğun için teşekür ederim.....abi buralara gitmeni isterim harika yerler..SAYGILARIMLA :D :D :D :D :D :D :D :D

Yorum yap

ARkadaşlar mera mükemmelmiş.Balık populasyonu nasıl neler gordunuz....

Yorum yap

Hasan aynı resimleri tekrar siteye eklediğinden iki resmi kaldırdım 3 resim olan burayı bıraktım .

Kısmetse kerpeye davetliyiz en kısa zamanda bir organizasyon yapıcaz inşallah, görüşürüz

Yorum yap

harika manzara gerçekten,insan burda balık vurmayı unutup açar bi 70 lik valla :)

Yorum yap

slm

merhaba muzafer abi abi buresimde gözüken sadece bir kaçı..ORALARI GÖRMEK VE YAşAMAK LAZIM abi oralara ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz nolur banada haber verin maluh hem oraların kurdu oldum her bölgenin, sizden haber bekliyorum ..sadece buraları için değil organizasyon olan heryer için her zaman hazırım....ben deniz aşığı olmuş bir insanım abi haberlerini bekliyorum SAYGILARIMLA

Yorum yap

MERA BALIK DOLU

DEĞERLİ ARKADAşLAR BU BÖLGEDE DENELDE EşKİNA OLDUĞU SÖYLENMİşTİ BANA AMAHİÇ EşKİNAYA RASTLIYAMADIM BURALARDA LEVREK VE MIRMIR BOLLUĞU VAR BURADAKİ 1 GÜNLÜK ORGANİZASYONDA 25 TANE LEVREK 9 TANE MIRMIR ALDIK RESİMLER BAşKA BİR ARKADAşIN MAKİNESİNDE OLDUĞU İÇİN YAYINLIYAMADIM KUSURA BAKMAYIN ELİME GEÇER GEÇMEZ YAYINLIYACAĞIM................. :D :D :D :D :D :D :D

Yorum yap

evet sadece manzara guzel sadece balık desen nanay
                  Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Balığı boşver, bu merada yüzmek bile insana büyük keyif verir. Doğa harikası.

Yorum yap

MÜKEMMEL BİR MANZARA .HAVASINI SOLUMAK BİLE YETERLİ BENCE

Yorum yap

Hakan Mamaoglu Nickli Üyeden Alıntı
                        Balığı boşver, bu merada yüzmek bile insana büyük keyif verir. Doğa harikası.
                        Söylicek başka birşey yok zaten.

Yorum yap

+1

Yorum yap

tebrikler,harika bir yer.

Yorum yap

ramazandan,önce bir programa,orada yapılacak bir organizasyona ne dersiniz?saygılar. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X