Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lidakili Mercanlı vede tabikiiiiii isparili av

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lidakili Mercanlı vede tabikiiiiii isparili av

Sitede ACHILLES nickli haldun abim ile 1 hafta önceden planladığımız avı anlatayım.
    Cumartesi günü Haldun abinin yanına gittim biraz sohbet ettikten sonra diğer av arkadaşlarımız geldi. Haldun abinin mesai bittikten sonra kipaya gidip pazar günü için alışverişe gittik marketi kaldırdıktan sonra. Kemeraltına malzeme almaya gittik ordan herkes evlerine dağıldı. Gece 3 te beni almaya geliceklerdi ama uyumak ne mümkün nerdeyse tüm geceyi ayakta geçirdim. telefon geldi ve gitme zamanı gelmişti. Heycanla gecenin 3ünde eşrefpaşanın karanlık sokaklarından geçerek beni alıcakları yere gittim. 40-45 dakikalık yol yem aramaktan ve alışveriş yapmaktan 1.5 saat sürdü. Çeşmealtı limanından tekneye atladık eşyaları tekneye taşıdık ve yola çıktık. Kaptan dahil 6 kişi olmuştuk oltalar sallandı karanlıkta muhabbet güzel gidiyordu espriler havada uçuşuyordu. Benim ilk defa gördüğüm bir olay gerçekleşti teknede mangal yaktık köfte ve sucuk pişirdik. Havanın güzel olması nedeniyle denizde 14.5 saat gibi uzun bir süre kaldık tabiki o kadar saat balık avlamak mümkün değil arada yemekleri ve yolu çıkarırsak 7-8 saat avlandık. benim payıma düşenler aşağıda resim cep telefonu ile çekildiği için kalitesiz kusura bakmayın.
    Yakaladığım balıklar: izmarit,gopez,ısparoz,lidaki,mercan,mandagöz mercan ve karagöz çok çeşitli ve keyifli bir av oldu.

tebrikler

Yorum yap

tebrikler taygun kardeşim.... izmirli balıkların korkulu rüyası oldun artık ; adın deniz dibinde efsane oldu , geçenlerde bostanlıda yakalanan lidaki '' taygunun zulmunden kaçtık abi'' şeklinde açıklama yaptı.

Yorum yap

tebrikler....

Yorum yap

SEN TOPLANTIMIZA GELMEYİP BALIK AVLAMAYA GİDERSİN BELLİ OLDU şİMDİ.TBR.EDERİM.

Yorum yap

tebrikler

Yorum yap

tebrıkler taygun. bayada tutmussun he.

Yorum yap

Tebrıkler taygun,zevklı bır av olmus.....

Yorum yap

TEBRİKLER...

Yorum yap

Endien_HUNTER Nickli Üyeden Alıntı
                    SEN TOPLANTIMIZA GELMEYİP BALIK AVLAMAYA GİDERSİN BELLİ OLDU şİMDİ.TBR.EDERİM.
                    Tuncer abi gerekli açıklamaları özelden yapıcam ;)

Yorum yap

dentice(şeref Özgür) Nickli Üyeden Alıntı
                      tebrıkler taygun. bayada tutmussun he.
                      tarttırmadım fakat 4-4,5 kilo var biraz kedilere verdim onlarda sebeplendi akşamda biz sebeplenicez :)

Yorum yap

tebrikler

Yorum yap

Tebrikler,

Yorum yap

Tebrikler Taygun.

Yorum yap

Taygun herkes toplantıda seni aradı.Sen gidip olta attın. :) :) :) Güzel balıklar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X