Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İZMİRLİ ZIPKINCI.COM DOSTLARI BULUşTU (RESİMLERİMİZ )

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İZMİRLİ ZIPKINCI.COM DOSTLARI BULUşTU (RESİMLERİMİZ )

KATILAN BÜTÜN ARKADAşLARIMA TşK.EDERİM.SİZLERLE TANIşABİLMEK GÜZELDİ TşK.EDERİM. AYRICA FISTIK BAR YÖNETİMİNE TşK.EDERİZ.SAYIN MURAT EROL BEY (DERİN EGE ) İLGİNİZ İÇİN TşK.KENDİSİ YENİ ÜYEMİZDİR BUNDAN SONRA ARAMIZA KATILMIşTIR.

GÖKAY GÜLHEP-HAKAN MAMOĞLU-ETEM YILGÖR-OSMAN ALTAş-NEJAT A. UYGUR.YÜCEL şAHİNBEYOĞLU-OZAN TOLUN-YUSUF ÇAYIR-NAZIM YILMAZLAR-ERHAN OCAK-GÖNEN BAşER-MUSTAFA ÇİFÇİ-İSMAİL ALTINEL-SERKAN GÜLPERİ-MUSTAFA SİNAN ACARSOY-UMUT GENÇ-TURGAY ERGÜN-MUSTAFA PAKER-NİHAT TUNALI-MURAT EROL-BERK MANOĞLU-BİROL şAHİN-HAKAN FUAT ERELVANLI-OKAN ALTIN-İSMAİL BAYRAKTAR-CÜNEYT ERCAN-OZAN YILDIRIM-OKTAY UZDİYEM-OĞUZ-PINAR-A.TUNCER ERGÜN

AYRICA DERNEK ÇALIşMASI İÇİN GÖSTERİLEN İLGİ UMUT VERİCİDİR.YAKIN ZAMANDA TEKRAR GÖRÜşEBİLMEK DİLEĞİYLE HERKESE TşK.EDERİM SAYGILAR

İmrendim arkadaşlar keşke aranızda olabilseydik bir topluluk bu kadar güzel olur.Devamını bekliyoruz.

Yorum yap

Tuncer abi gercekten cok tesekkurler böyle bir org. yaptıgın için herkes tanısdı görüstü cok samimi cok içten bir ortamdaydık gercekten ben cok mutlu oldum dünkü ortamda orda olan bütün abilerime geldikleri için bende tesekkur ederim herkesle tanısdıgıma memnun oldum.ins en kısa sürede böyle bu sekilde toplanırız.hersey için tesekkurler tuncer abi ellerine saglık hersey dört dörtlük olmustu.

Yorum yap

süpersiniz valla :)

Yorum yap

BİR DAHA Kİ SEFERE NASİP OLURSA SİZLERİDE BEKLİYORUZ.DERNEK ÇALIşMASI İÇİN SİZLERİNDE TECRÜBESİNE İHTİYACIMIZ OLUCAK.SAYGILAR.

Yorum yap

NAZIM KARDEşİM ASIL BEN TşK.EDERİM GÖSTERİLEN İLGİYE.BU ORGANİZASYONA GÖSTERİLEN İLGİ İÇİN HERKESE TEK TEK TşK.EDERİM.GELMEK İSTEYİP GELEMEYEN ARKADAşLARA DA TşK.LER

Yorum yap

cok guzel olmus. aranızda olmak ısterdım. basarılar.

Yorum yap

katılan tüm dostlara ,ağabeylere, kardeşlere ve bu organizasyonu yaparak bizleri sanaldan, gerçek dünyaya taşıyan, aynı ruhu paylaşmamıza vesile olan tuncer kardeşe ve tüm zıpkıncı camiasına teşekkür ederim.

Yorum yap

İZMİRLİ OLUPTA BÖYLE BİR GRUPLA BULUşABİLMEK BENCE . AYRICALIK.İNşALLAH YAKIN ZAMANDA DAHA GÜZEL ORTAMLARDA BULUşABİLMEK DİLEĞİYLE

Yorum yap

Çok güzel bir gece olmuş, gelemediğime şimdi dahada üzüldüm. Bir dahaki toplantıda bar kapatmak gerekecek sanırım :)

Yorum yap

İLK TOPLANTIMIZ OLMASINA RAĞMEN İLGİ YOĞUNDU.İKİNCİ TOPLANTIMIZDA GELEMEYEN ARKADAşLARIMIZDA KATILDIĞI ZAMAN ÇOK GÜÇLÜ BİR EKİP OLACAĞIMIZA EMİNİM.AYRICA İLERLEYEN ZAMANLARDA BU GRUPLA PİKNİKLER VS GİBİ ETKİNLİKLER YAPABİLMEYİ DÜşÜNÜYORUM.İNşALLAH DAHA İYİ OLUCAK.HER İZMİR Lİ
                      ZIPKINCIYI BEKLİYORUZ.SAYGILAR.

Yorum yap

Arkadaşlar böyle bir organizasyonu gerçekleştiğiniz için hepinizi canı gönülden kutluyorum. yanınızda olamadığım içinde çok üzgünüm fakat o günlerde tatlı bir heyecan içinde bulunduğum için beni mazur görürsünüz.
                        Nejatcığım saçlar hakikaten gitmiş ama kabahat sende toplara öyle kafa vurursan olacağı buydu senide bu vesile ile görmüş oldum. Tüm arkadaşlara sevgiler saygılar

Yorum yap

Gerçekten güzel bir toplantı olmuş.Emeği geçenlere ve katılanlara tebrikler.

Yorum yap

Böyle bir organizyasyonda sizlerle birlikte olmak çok güzeldi..

Tuncer abi herşey için çok teşekkür ederim.Daha nice büyük organizyasyonlarda beraber olmak dileklerimle...

Cüneyt abi ayrılırken çok güzel bir şey söylemişti.''Fıstık bar gerçekten Fıstık gibiymiş'' diye gerçektende öyle idi.Bu arada bizi ağırlayan Fıstık bar yöneticileri ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim...Saygılarımla...

Yorum yap

hakkaten güzel olmus ya bizde yapalım bizde......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X