Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marmaradan enstantaneler.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marmaradan enstantaneler.

bu hafta kı avlarımız cupralar harıc. standarttı. gorduklerım bana kalsın. :D tam av yerını degıstırecegımız sırada bır tel. geldı ve benım buyuk kızın ayagının kırıldıgını ogrendım. avı yarıda bırakıp hastaneye gıttım. neysekı kotu bır kırık degılmıs. alcıya aldılar. dıger arkadaslar gelelım demesıne ragmen saolsunlar, ava devam etmelerını soyledım. gercı sonradan onlarda cıkmıs. ve eve geldıler. onemlı bırsey yok.
    cıco,kuzen,keyman, ben ve ufak kızım.

TBR.EDERİM ELİNİZE SAĞLIK.DARISI BAşIMIZA.BU ARADA GEÇMİş OLSUN.UMARIM BİRşEY YOKTUR.

Yorum yap

Çok geçmiş olsun abi...tebrik ederim darısı başımıza..

Yorum yap

Kızınız adına üzüldüm, geçmiş olsun. Balıkların maşallahı var, darısı başımıza.

Yorum yap

Hay maşallah güzel av olmuş beyler hepinizi kutluyorum .

Nejdet ve Erkanın arasında duran arkadaşımı yanaklarından öpüyorum.

Yorum yap

Öncelikle çok geçmiş olsun, av içinde tebrikler çok güzel olmuş elinize sağlık.

Yorum yap

geçmis olsun,
              ayr1ca güzel av olmus,

Yorum yap

şeref Büyük geçmiş olsun inşallah önemli birşey değildir.Ufaklığı benim için öpersin.
                Bu arada Arkadaşlarıda tebrik ederim nekedar balık varsa toplamışlar

Yorum yap

düzelteme yapıyorum cico kuzen keyman ( yani ben ) sevgili kayın pederim ( yani seref ) ve nişanlım benim :) doguru boyle arkadasalar :)
                  bu arada seref tekrar gecmiş olsun kardesım

Yorum yap

Tebrikler ve kızınıza geçmişler olsun diliyorum

Yorum yap

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Balıklar nefis tebrikler

Yorum yap

şeref geçmiş olsun çok üzüldüm.Tam da okullar açılıyordu kötü olmuş.İnşallah en kısa zamanda iyileşir.
                        Balıklar için birşey söylemeye gerek yok bildik manzara bütün emeği geçenlere tebrikler.
                        şu gördüklerin konusuna gelince iş çıkışı yanına bir uğrayım ben senin.

Yorum yap

Öncelikle geçmiş olsun. Balık sergisi açmış gibisiniz, tebrik ederim. Kaç dalışta bu kadar balık elde ediliyor merak ediyorum; bana referans olması açısından.

Yorum yap

şeref geçmiş olsun,kızın için üzüldüm inşallah kısa zamanda toparlar kendini...bu arada balıklar muhteşem,güzel ve bereketli bir av olduğu kesin...tebrikler...

Yorum yap

Geçmiş olsun...
                              Tebrikler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X