Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lidaki ve Saz Arkadaşları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lidaki ve Saz Arkadaşları

Avı kankardeşim canım ciğerim arkadaşımla yaptık.
    Bu sabah saat 6:30 da uyandık uyanmamızla izmir/karataş sahiline inmemiz bir oldu 1 gün önceden aldığımız mamunlarla ava başladık saat 11 sularında avı bıraktık. ilk yakaladığım ve kaçırdığım çupra beni kahretti ama amortilerde fena değildi.

Sözü resimlere bırakıyorum (izmirli olta meraklılarına her türlü çupra lidaki merası tarif edebilirim msn yada özelden ulaşın ;) )

Bu resimde lidakilerin saz arkadaşları var.

Burdada lidakiler (6 adet benim 2 adet diğer elemanın)

Burdada lidakiler ve eşşeoğlu eşşek bir ısparoz var :)

burdada arkadaşça takılan lidaki ve ısparozlar :)

hepinize bol trofeli kazasız belasız avlar.

tebrikler taygun
    **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

tebrikler

Yorum yap

Abi bu saz arkaşlarının her türlü müziği dinlenir be
        Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

tebrikler Taygun.

Yorum yap

Katliam yapmışınız..........

Yorum yap

tebrıkler taygun. sen bu gıdısle oltaya devam galıba.

Yorum yap

dentice Nickli Üyeden Alıntı
                tebrıkler taygun. sen bu gıdısle oltaya devam galıba.
                Yok şeref abi zıpkın olta karışık devam ediyoruz şimdi burda ot balıklarının resimlerini yayınlamayım :) biraz malzeme eksikliği var malzemeler tamamlanınca güzel balık resimleri yolluycaz inşallah ;)

Yorum yap

tebrikler.oltasız zıpkınla gelsek yardımcı olurmusun? :lol:

Yorum yap

kemalcelik Nickli Üyeden Alıntı
                    tebrikler.oltasız zıpkınla gelsek yardımcı olurmusun?
                    kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş desem :)
                    şaka şaka
                    Kemal abi izmirde her taraf mera sen benim zıpkınla balık vuramayışıma bakma elde 60lık yılmaz tarzan gibi hücum ediyoz balıklara ondan vuramıyoz :)

Bu lidakileri aldığım yerde dalma fırsatı yok malesef iç körfezden yakaladım. Aslında dalınsa çok iyi mera levrek çupra kaynıyo ama kirli biraz. İzmirde balıklıova,karaburun taraflarında her tarafta balık kaynıyo ıssız olan yerlerde güzel balık alabilirsin.

Yorum yap

KARDEşİM HELAL OLSUN VALLAHİ.HEM DENİZDE HEM KARADA KURTULUş YOK BALIKLARA . :D :D :D BU OLAYDA AYRI BİR USTALIK.TBR.EDERİM.ARABAMDA 2 ADET KAMIş. 1 ADET ÇİPURA 1 ADET SİNARİT PARAGATI ,AKYA VE SİNARİ İÇİNDE SIRTI MALZEMESİ VAR .AMA DALMAYA GİTTİM Mİ BÜTÜN HEPSİ İPTAL AKLIMA BİLE GELMEZ OLUYOR.SEN ZAMAN AYIRIYORSUN NE GÜZEL DARISI BİZİM BAşIMIZA.BENCE EN GÜZEL BOY VE TADI OLAN LİDAKİLERİ YAKALAMIşSIN TEKRAR TBR.EDERİM.

Yorum yap

süpersin taygun almışsın lidakileri körfezin tam lidaki vakti şimdi bide geceden levreğe bırakma yap bakalım canlı ısparoz falan tak bakalım nolcak...

Yorum yap

Çekirgem :D Çok güzel bir av olmuş tebrikler...

Yorum yap

taygun maşallah bu azimle oltayla yakında akya bile yakalarsın :) canı gönülden tebrik ediyorum

Yorum yap

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Tuncer abi madem göztepedesin müsait olduğunda sahile inelim beraber çupra lidaki mevsimi şimdi güzel balıklar alabiliriz.

Gökay gece levrek yakalayanlar varmış bazı duyumlar alıyorum ama levrek benim ilgimi çekmiyo daha çok iri çupra peşindeyim.

onur abim hocam sana gelince teşekkür ederim. (gel izmire seni çupra levrek cennetine götüreyim :) ;) )

Fatih abi akya yakalamak her babayiğidin harcı değil haddimizi biliriz o kadar değil :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X