Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pazar sabahı sivrilerr

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pazar sabahı sivrilerr

pazar sabahı vurulan balıklar (14/08/2005) yunuslar yıne 10-15 mt kıyıda yuzuyorlardı.karsılaymayı cok ısterdım ama göruntu vermezler herhalde :) gercı gorursem korkarmıyım onuda bılmıyorum :lol: :lol:
    herkese rastgele

İyi av olmuş,tebrikler.

Yorum yap

Abdül Ünal sen ablıkları galiba yunusların sayesine vuruyorsun...sen ne zaman balığa çıksan yunuslar hep orda galiba...bizde yunus peşindemi koşsak acaba...

tebrikler,güzel balıklar.. 8)

Yorum yap

Tebrikler,

Yorum yap

Sümer abi sadece ctesi ve pazar sabahı yunus gordum.aslında pek alısık ta degılım bızım oralarda yunus gormeye :)
          bundan sonra yunuslar nerede, ben orda :lol: :lol: tavsiyede ederim bos cıkmassınız :)
          tebrıkler ıcın tesekkur ederım

Yorum yap

abdül sen acemiyim diyosun ama bu baliklar acaminin vuracagi baliklar degil sen bu isi çözmüssün baliklar süper seni tebrik ederim...

Yorum yap

TEBRİKLER....

Yorum yap

Ugur abi.. sen artık bu işi cözmussun demıssın.iltifatın icin tesekkur ederım.gercekten bu sene kendımdekı gelısmenın bende farkındayım.elbıse ve dıger ekıpmanları alalı ıkı uc sene oluyor.ama bu sene dıger senelerde gorupte vuramadıgım balıkları gun gectıkce rahat vurabılıyorum.ve artık 5-6 metrelerde agoson yapıp 30-40 sn beklıyebılıyorum.her vakit buldugumdada denıze gırıyorum.zaten forumdan ogrendıgım bılgıler ve sizin gibi dost canlısı arkadaslar oldugu muddetce
                sureklı acemı kalmak bence mumkun degıl.ben bu vesıleyle once forum yetkılılerıne,forumda bılgı paylasan her kardesıme ve ozellıkle buradan tanıstıgım,bıldıklerını ogretmekten asla cekınmeyen güzel insan Ünsal abiye kucak dolusu tesekkrler edıyorum.
                Ugur abi sende gel artı caylar sogudu :)

Yorum yap

tebrikler cok güzel balıklar...

Yorum yap

Tebrikler. Karagözler süper...

Yorum yap

Tebrikler. Sizin gibi insanlardan hayır duası almakta büyük bir av benim için.

Yorum yap

Tebrikler harika av olmuş...Sivriler çok iyi gerçekten.

Yorum yap

Kıskanılacak balıklar Abdül. Tebrikler.

Yorum yap

tebrıkler darısı basa

Yorum yap

Tebrikler çok güzel balıklar..... Bu yunuslarla sizin kesin bi anlaşmanız var herhalde.... :D Karşılıklı paslaşıyormusunuz nedir ? anlayalım abicim ;)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X