Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Selam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Selam

Selam arkadaşlar,

Foruma ancak girebildim.Gerçekten çok güzel bilgiler var.Bilgi ve tecrube paylaştıkça büyüyeceğine inanıyorum.Bilgi ve tecrubelerimizi paylaşmak dileğiyle...

Bütün avların için tebrik ediyorum :o :) :D

Yorum yap

Müjdat hoşgeldin sefalar getirdin

Yorum yap

musatfa ve muzaffer bende sizleri çok tebrik ediyom siteyi ancak bu akşam inceleyebildim hepini süpersiniz muzaffer benim hakkımda yazdıkların için Teşekkür ederim

Yorum yap

arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı bende tebrik ediyorum tebrikleriniz içn teşekkür ederim benim hakkımdaki tüplü dalış zannı içn gerçekten üzüldüm ben bu tür dalış yapan bütün herkesi en ağır bi şekide kınıyorum bu tür yasal olmayan dalışlar bana göre av değil bi cinayettir şunu kesinlikle belirteyim ki ben hayatımda hiç tüple dalarak balık avlamadım ve ben makarada kullanmadım bu avlar benim yılların deneymi nin mahsulu olduğuna inanıyorum ve gerçekten yaptığım avın hakkını verdiğime inanıyorum ve bu avların hebsinin çok güzel hikayeleri var ileriki günlerde bunları sizlerle paylaşacağım bütün arkadaşlara bol avlar diliyorum

Yorum yap

TEBRİKLER.

Yorum yap

Müjdat hoşgeldin.Bende Forumda yer alan av fotoğrafların için tebrik ederim.devamını bekliyoruz.

Yorum yap

Müjdat bey avladığınız balıklar cinsi ne olursa olsun hepsi de muhteşem. Özellikle yukarıdaki fotoğraftan şunu çıkardım, seçicisiniz ve her gördüğünüze atmıyor küçüklere yaşama şansı veriyorsunuz. Tebrik ediyorum. Akyaların ve diğerlerinin hikayelerini de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum yap

MÜJDAT BEY ARAMIZA HOş GELDİNİZ. AİLENİN BÜYÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK MUTLULUK VERİCİ. HİKAYELERİNİZİ BEKLİYORUZ.
                  Serkan ÇAKIR 1974

Yorum yap

Ho$geLdiniz. OzeLLikLe 50 kiLoLuk akyayI makarasIz nasIL aLdIgInIzIn hikayesini makara kuLLanmayI uzun sure reddeden birisi oLarak dinLemek isterim. :) Tekrar butun avLarInIz icin tebrik ederim.

Yorum yap

synagrides Nickli Üyeden Alıntı
                      Ho$geLdiniz. OzeLLikLe 50 kiLoLuk akyayI makarasIz nasIL aLdIgInIzIn hikayesini makara kuLLanmayI uzun sure reddeden birisi oLarak dinLemek isterim. :) Tekrar butun avLarInIz icin tebrik ederim.
                      +1

Yorum yap

Müjdat bey, bizler gerçekten kariyerleri ne olursa olsun bu işe gönül vermiş insanlarız. ve bu sevginin daha büyümesi için dahada neler yapılabileceğinin kanıtı olması bizleri motive edicektir. Siteye katılmış olmanız site arkadaşları için bir kazançtır diye düşünüyorum.

Hoşgeldin abi.

Yorum yap

TBR.EDERİM.ARAMIZA HOşGELDİNİZ

Yorum yap

tebrikler,,hoşgeldiniz

Yorum yap

HOS GELDINIZ MUJDAT BEY YAPTIGINIZ AVLAR COK BASARILI HEPSI ICIN TEBRIK EDERIM
                              SAYGILAR
                              F.?lkay TASKIN
                              03/10/1977

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X