Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İlkay Adına 26.06.2005

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İlkay Adına 26.06.2005

İlkayla telefonla konuştuk bu hafta ava gidecektik ,aramızdaki iletişim kopukluğundan birbirimize ulaşıpta organize olamadık dolayısıyla av yapmaya gidemedik sonrası telefon konuşmamızda sen ne yaptın sohbetinde İlkay iri bir sinarit vurduğunu söylediğinde onun resmi görmek isteyerek yaşadığı mutluluğu paylaşmak istemiştim, aynı balığı ben vursam ava son verip sudan çıkardım .resmi görmeden önce İlkaya sen resmi gönder ben altına senin adına bişeyler yazarım demiştim ama resmi gördükten sonra balığa saygı olarak çok fazla yazmanın anlamsız olacağına inandığım için sizin yorumlarınıza bırakıyorum balık konusunda takdir sizlerin.

Birde bu balığın haziran içinde vurulan bu balığın değerlenecekse temmuz ayı trofesi kısmında değerlenmesini yoksa haziran ayı trofelerinde ziyan olmamasını yönünde fikrim var.

Tekrar tebrikler.

slm

harika bir balık tebrikler

Yorum yap

ilkay harikasın...süper bir balık bu...

Yorum yap

abi bune böyle tebrik ederim...Darızı inşallah bizlerin başına...Gerçekten birşeyler yazmak balığa saygısızlık olacak:)...syg..

Yorum yap

Mükemmel bir yaratık :shock:

Yorum yap

resmi ilk gördüğüm anda ki efektimi yazayım başka bir şey yazmaya lüzum yok :

Ooooyy ooooyy ooooyy oyyyyyyy

tebrikler...

Yorum yap

super tebrıkler darısı basımıza

Yorum yap

Bravo İlkay .Harika bir Sinarit.

Yorum yap

Bilirim İlkay pek siteye yazı yazmayı sevmez. Resmi dün gördüm ve İlkayın son aldığı ve vurupta çıkaramadığı balıkları bildiğim için msn ye resim gelince ayağa kalkıp alkışladım. Tebrikler kardeşim.

Yorum yap

Hocam bu hayvan evrim geçirmiş akya olma yolunda büyük çaba sarfediyor maşşşşşşallllllahhhh

Yorum yap

abi napmışın sen ne bu böyle tebrikler darısı bizlerin başına ...

Yorum yap

SÜPER BİR AV TEBRİKLER :)

Yorum yap

Tebrikler İlkay, darısı başımıza.Bence haziran ayının trofeleri yeteri kadar puan topladığı için bu andan sonra bu güzelim balığı o araya sokmak zamansal olarak yeteri kadar puan almamasına sebebiyet verecektir. Temmuz ayı trofesinde görmek isterim açıkçası. Bir de İlkay madem fazla sevmiyor yazmasını birileri hikayesini aktarsın güzel güzel dinleyelim.

Yorum yap

Tebrikler......
                            http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
                            1970/?ZM?R

Yorum yap

tbr.ederim.elinize sağlık.darısı başımıza

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X