Duyuru

Gizle
No announcement yet.

25.06.2005 -26.06.2005 Çanakkale

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 25.06.2005 -26.06.2005 Çanakkale

Cumartesi sabahı yaptığımız av partisi hatırası.

Toplam hasılat.

Ve av başlangıcında vurulan tavsanlar.(arabayla)

Müjdatın kofanası gazeteyede çıkmıştı 50 kiloluk akyayı vuran arkadaşımızla tanışmamız ve onunda avda aldığı kofana neşemize neşe kattı kendisini buradanda kutluyorum..

Kofana olurda hatırası olmazmı.

Tbr.ederim Elinize sağlık.darısı başımıza

Yorum yap

tebrikl..inşallah bizede denk gelir böyleleri..

Yorum yap

.............................

Yorum yap

.............................

Yorum yap

tebrikler. güzel av

Yorum yap

ÇOK GÜZEL SÜPERSİNİZ TEBRİK EDERİM.
              AYRICA DENİZLERİMİZDEKİ ÇEşİTLİLİĞİN ARTTIĞINI GÖRMEK DAHA DA SEVİNDİRİCİ. ONLARIN CİNSİ ÇIPLAK MI? :lol: :lol: :lol:
              YALNIZ BİR KONUYA TAKILDIM! DİĞER ELBİSELERİN MARKALARI GÖRÜNÜRKEN NEDEN BİR TANESİNİN MARKASINI KAMUFLE ETME GEREĞİ DUYULMUş??
              Serkan ÇAKIR 1974

Yorum yap

Tebrikler ...
                ortalığı balıkçı tezgahına çevirmişsiniz...
                tavşanlarda balıkların çeşidi olmuş ....
                isteyene beyaz et isteyene kırmızı, av dediğin böyle olacak

Yorum yap

Tam ce$it oLmu$. :) TebrikLer.

Yorum yap

Bora ,

Tavşan maalesef arabaya kurban gitti bizde üzüldük ama mundar olmaması için aldık günün bereketli kısmıydı birde üveyk olacaktı ama çalı aralarında bulamadık, kısmet.

Serkan bey,

Çıplak yok tavşan harici :) bahsettiğiniz balığı anlıyamadım .Elbisedeki marka kısmına gelince Marka değil bir dalış okulu reklamı olduğu için gizleme ihtiyacı duyduk bu sebeple yanlış anlama olmasın.Bizim bu isimde adı geçen dalış okuluyla bir ilgimiz olmadığı içindir.

Seyfi bey ve tüm iyiniyet dileyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Daha iyileri daha büyükleri sizlerin olsun.

Yorum yap

tebrıkler cocuklar. ben bursada dolasırken sızde ındırmıssınız avı.

Yorum yap

Tavşanlar son 10 yılın en ilginç dalış organizasyonu trofesi olmuş. Tebrikler.

Yorum yap

Tebrikler.

Yorum yap

şeref sen yoksun diye fazla vurmadık senide bekliyoruz.

Bu arada günün bir av hikayesini sizlerle paylaşmak istiyorum, bady li şekilde kah Fırat önde kah ben önde yata yata merayı bitirip motele dönmeye çalışıyoruz.Bir yerde yattım tam iri bir karagöz 1 kılo üzeri rahat var atış menzilime girdiki geldi neredeyse zıpkına sürtünüyor,arkasında bir parıltı gördüm buda ne diye bakarken iri bir sinarit olduğunu fark ettim karagözü unuttum bu arada sinariti görünce ki onu beklemeye başladım ama akıllı hayvan yaklaşmıyor, bu arada nefes bitti, tabi elde ki karagözdende olduk.
                            Yukarı çıkıyorum, birden su içinde sesler duymaya başladım bu ne diye tam yukarı çıktım ki Fıratın heyecanla ,Muzo gel akya vurdum diye bağırdığını duydum,hemen yanına gittim bende tüfekten tuttum kısa bir süre Fıratla balığın bizi çekmesine şahit oldum tam tüfeği Fırata uzattım ki gidip bıçakla balığı söndüreyim Fırat bana çok sağlam yerinden vurdum gitme dedi .Bu heyecanla bekledik balığın şişmesini tabi bu sırada balık bizi ufak ufak çekiyor.Bir anda misina boşaldı ve toplamaya başladık tam çektiğimizde ise 1,5 luk esnek misina kopmuştu ve biz Fıratla baş başa kalmıştık tabi Fıratın ilk akyasıydı ve tahminen 50 kılo üzeri rahat vardı Fırat kıyıya çıktı dinleniyor ben sinarit aklımda dalmaya devam ediyorum bir yandan Fırata bakıyorum suda dövünüyor .Ben sinarit için yattığımda sol taraftan iri karagöz atış menzilime doğru geliyor ki sağda ne var diye kafamı çevirdiğimde 20-30 Kg bir akyanın görüntüsüyle karşı karşıya kalıyorum tüfeği çevirene kadar ise kuyruk sesini dinlemekle yetiniyorum. Ve kıyıya çıkarak motele doğru yürümekle yetiniyoruz belimizdeki balıklarla, kaçan balık hakkında yorum yapıyoruz ve hayal kuruyoruz.

Yorum yap

kısmetsızlıgın boylesıde olmaz be kardesım yanı. :cry:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X