Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İZMİR ORGANİZASYONU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İZMİR ORGANİZASYONU

Cumartesi mevkiye varış.

Botları indiriş

Botlarla ilerleyiş

Sevgili Rehberimiz Gökhan Kaşgül kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum bizleri en iyi şekilde misafir ettiği için.

Av sonu hatırası.

Ve ganimet.

Murat Gül

Ferhat Demirel

Muzaffer Koç

Fırat Yağcı

Ve ziyafet

Burak serviste

Mangal Sefası

Masa sefası

Pazar sabahı Kahvaltı

Pazar günü hasılat

Kayış balığı hikayesi müthiş.

Ve olay kayış balığı

buda bendekı resım. sonradan ekleyeyım dedım.

heyt be ne gunlerdı ama. tebrıkler. tum arkadaslara tesekkur edıyorum. ozellıkle ızmırdekı arkadaslara. yardımlarını esırgemedıklerı ıcın.

Yorum yap

Tebrikler yine balık kalmamış ortada valla Türkiyenin her yerine gidiyosunuz :D

Yorum yap

muzaffer su kayıs balıgının saldırısını ve su ustunde kacarken surat yapısınıda hayatta unutmam. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

butun kokar grubundakı abılerımı tebrık ederım.bu guzel organızasyonu kacırdım ama olsun. :D

Yorum yap

tebrik bile az size harikasınız...

Yorum yap

tebrik ederim resimlerde super

Yorum yap

Güzel bir organize olmuş. Devamını dilerim...

Yorum yap

tebrikler süper organizasyon yapmışınız...

Yorum yap

Ordu gibi girmişsiniz ya suya. :) Yiyecek balık fazlasıyla çıkmış.. Muhabbet ve ortam süper..Kayış balığı bayaa ilginçmiş.Buralarda hiç görmedik. Tebrikler..

Yorum yap

Evet şu kayış balığı hikayesini anlatmak gerekirse,

Meraya gittik kimi bir yandan giyiniyor kimide botları hazırlıyor birinin su soğuk deiğini duydum bende su nasıl soğukmu sıcakmı diye bileklerime kadar suya girdim deniz ısını kendimce kontrol edicem kıyıyla aramda 10 metre mesafe var neyse suda bir balık sırtı gördümki üzerime doğru geliyor (beni tanıyanlar bilir mürenden çok tırsarım görsem su üzerinde koşarım) bu gelen balığı ilk müren zannettim ve ben su üzerinde müren saldırıyor diye bağırarak koşarken balıkta bana ağzını açmış yüzüyor kaçarken bir yandan balıkla aramda ne kadar mesafe var diye bakıyorum ki o bağrışma içinde birinin o müren değil dediğini duydum ve kıyıya çıktığımda yerde zıpkın gördüm hemen kurdum ve tekrar bileklerime kadar suya girdim.Balık beni görünce tekrar ağzını açıp üzerime gelmeye başladıve ben zıpkını uzattım tam aramızda bir metreden az mesafe kaldıki saldıran balığı vurdum en altta gördüğünüz balık bana saldıran ve canından olan kayış (palaska )veya adı herneyse o balık.

Yorum yap

Bu organizasyonu kaçırdığımıza üzülmemek elde değil ama biz zaten sadece bir senedir beraberiz önümüzdeki on yıllar neler olucak bilemeyiz ama dostluk ve paylaşım sürekli artacaktır.

Herkezi tek tek tebrik ediyorum.Saygılar.

Yorum yap

Mükemmel anlardı eminim... Herkesi tebrik ederiz böyle bir olay gerçekleştirdiğiniz için... Darısı bizim de başlarımıza :D

Muzaffer abi şu balığın hikayesini anlatsanız da öğrensek...

Yorum yap

Pardon abi hızına yetişemedim... Ben yazana kadar sen olayı anlatmışsın bile :D

Yorum yap

Gerçekten süper 2 gündü. O kadar yorulmamıza rağmen çok eylenceliydi. Katılan bütün arkadaşlara ve İzmirde bizleri ağırlayan ve kahrımızı çeken Gökhan ve diğer arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X