Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sualtı Fotografları-Kaş 2004

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sualtı Fotografları-Kaş 2004

Bu fotograflar benim ilk sualtı fotolarım.Kodak'ın sualtı çek-at makinesiyle çekildi.Çıkan resimleri gördüğüm gün bu işe başlamayı kafama koymuştum.

daha profosyonel bir makine ile daha şık resimler yakalayacağına eminim..geçen sene bende KAş da resim almıştım ortam çok uygun bence de..tebrikler

Yorum yap

Turna, turna, orfoz, ahtopot görüyorum yanlis degilsem. :)
      Kaç metrede çekildiler?
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

daha ne olsun?
        harika.orfozu güzel avlamışsın(makinayla) :-)

Yorum yap

Serkan,şu an kullandığım makine haliyle daha iyi at-çek makineye göre.Ancak yine de bunlar benim beklentimin üzerinde çıkmıştı.Aynı zamanda kullandığım scanner iyi olmadığı için de kalitesi düştü resimlerin.şu anki dijital o zaman yanımda olsa çok daha güzel pozlar yakalayabilirdim.
          Serkan Yıldırımer Nickli Üyeden Alıntı
          daha profosyonel bir makine ile daha şık resimler yakalayacağına eminim..geçen sene bende KAş da resim almıştım ortam çok uygun bence de..tebrikler

Yorum yap

3. Fotodaki Balığı Avlamak isterdim ama avlaması zor bir balık.

Yorum yap

Doğru görüyorsun Mustafa :) Sürü halinde gezen turnalar küçüktü ama 1-2 tane büyük turna da gördüm o gün.Maalesef onların fotografı iyi çıkmadı.Sabah 6'da suya girdiğim için ortam oldukça karanlıktı.Bunlar saat 7:30-8 gibi çektiğim fotograflar.Derinliği çok net hatırlamıyorum ancak ahtapot 2,5-3,orfoz 5-6 metredeydi.Küçük baraküdalar orta sudaydı(2-2,5 metre civarı).Büyükleri 4-5 metre civarında geziyordu.
              muspaker Nickli Üyeden Alıntı
              Turna, turna, orfoz, ahtopot görüyorum yanlis degilsem. :)
              Kaç metrede çekildiler?

Yorum yap

O balığın en güzeli avı fotografla avı bence.Yasak olsa da olmasa da...Orfoz denizde güzel :)
                Paladin Nickli Üyeden Alıntı
                3. Fotodaki Balığı Avlamak isterdim ama avlaması zor bir balık.

Yorum yap

güzel çok güzel bendemi başlasam ne yapsam???

Yorum yap

Nezamandir düsünüyorum böyle biseyi.Bu sene olmazda seneye insaallah bi makinede ben alicam.eminim çok zevkli oluyodur...Resimlerin devamini dilerim..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X