Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sualtı Fotografları(Karadeniz)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sualtı Fotografları(Karadeniz)

Sualtında avcılığı zıpkınla değil,fotograf makinesiyle yapmayı tercih ediyorum.Bu işe yeni başladım sayılır,makineyle henüz 10-12 kez dalabildim aldığımdan beri.Ondan henüz geniş bir arşivim yok.Umarım fotograflarım hoşunuza gider.
    Karadeniz Ereğli-(14-15 Mayıs 2005)

Güzel Resimler,Bizimle Paylaştığınız için teşekkürler resimlerinizin dewamını dileriz.Saygılar.

Yorum yap

Tabiki bunlarda SÜPER!!!

Yorum yap

güzel resimler devamını dilerim.
        http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
        1970/?ZM?R

Yorum yap

çok güzeller

Yorum yap

Umarım devamı gelir :)

Yorum yap

devamını bekleriz cok güzel

Yorum yap

çok güzel...

Yorum yap

GÜZEL FOTOLAR

Yorum yap

Bravo, fotolar gayet iyi

Yorum yap

guzel fotolar. bıraz daha bekleseymıssın, denızıgnesını yavrularken cekecekmıssın. :)

Yorum yap

harika resimler teşekkürler renk kattınızz..... :D

Yorum yap

çok güzel olmuş,bende geçen sene 40 ytl lik çek at makinayla marmarada birşeyler çekmiştim ama çıkan resimler pek tatmin etmedi.iyi bir makina almak lazım :-)

Yorum yap

Emre fotolar için teşekkürler ve ellerine sağlık.
                            Hangi marka makine ve techizat kullanıyorsun, fiyatı??, kullanım derinliği nedir? yazabilirmisin. Ben dahil bu işe meraklı olan arkadaşlar da hem kullanabileceği malzeme, hem de malzemelerin fiyatlarıyla ilgili bir önfikir edinmiş olurlar.

Yorum yap

Öncelikle hepinize teşekkürler yazdıklarınız için
                              Makinem Fuji Finepix F700 ve yine Fuji'nin özel housingi.Makine+housing'i 2 ay önce fuardan 350€'ya aldım.Makine almayı sonraya bırakmayı düşünüyordum ancak fiyatı çok uygun geldi ve aldım.(Bilmeyenler için diğer markaların sadece housingleri 300€ civarı.)Kullanım derinliği 40 metre,sanırım harici flaş takılamıyor.Kendi flaşı da uzaktan çekimlerde biraz yetersiz ama beni idare ediyor.Zaten ondan dolayı çekimlerimi 0-10 metre arasında yapıyorum.Fotografları çektikten sonra mutlaka Photoshop'ta renk dengesini düzeltmek gerekiyor.Denizin öldürdüğü tüm renkler bir anda ortaya çıkıyor.
                              kuzeyli Nickli Üyeden Alıntı
                              Emre fotolar için teşekkürler ve ellerine sağlık.
                              Hangi marka makine ve techizat kullanıyorsun, fiyatı??, kullanım derinliği nedir? yazabilirmisin. Ben dahil bu işe meraklı olan arkadaşlar da hem kullanabileceği malzeme, hem de malzemelerin fiyatlarıyla ilgili bir önfikir edinmiş olurlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X