Duyuru

Gizle
No announcement yet.

13-MAYIS-2005 AVI 1-2-3

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 13-MAYIS-2005 AVI 1-2-3

Tebrikler Tuncer Bey çok iyi av olmuş umarım bizede böle avlar nasip olur :)

Yorum yap

GÜZEL AV TEBRİKLER

Yorum yap

Güzel olmuş Tuncer. Oğuz'la beraber iyi eküri oldunuz valla. Bunlar yendimi ???

Tebrikler...

Yorum yap

TUNCER ABİ VURMUşSUN YİNE BALIKLARI TEBRİKLER ÇOK GÜZEL AV ,BİR ARA AYARLAYIP BİR ORGANİZASYON YAPALIM HEP BERABER İSTERSENİZ ABİ.

Yorum yap

Tuncer Bey resimler de güzel balıklar da.Benim gözüm arkadaki paletlere takıldı.Sanırım apneanın kamuflajlı karbon paletleri bunlar performanslarını bizim için bir değerlendirirseniz sevinirim.Saygılar.
            Ardahan Dikme
            [email protected]
            Kuzey Egeliler____
            Extrablatt geri döndü.
            Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

Tekrar tebrikler Tuncer Kardeşim, Benim balıklarla birlikte yendi Özcan aile kalabalık idare et, bu esnada ekürümizde Osman kardeşimiz de var unutmadan. Tabiki bir kısmı şoka hafta içi tüketilmek üzere girdi. Ayrıca yenilmeden pişmiş balıklardan Sütlü balık yapımında faydalanabileceğimizi hatırlatırım. Ben özellikle kömür mangalında pişmiş balıktan sütlü balık yapınca daha lezetli olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten mangalda balık pişirirken özellikle fazla pişirip yemek sonunda son dublemi atarken balıkların etli kısımlarını sütlü balık yapmak için ayıklıyorum :)

Yorum yap

Tebrikler....inşallah bizede nasip olur Emrenin dedigi gibi....

Yorum yap

DARISI SİZİNDE BAşINIZA EMRAH KARDEş

Yorum yap

TşK.EDERİM ÖZCAN KARDEş.OĞUZ (USTAM) İLE TANIşMAMIN BANA ÇOK YARARI OLDU.TANIşMAMIZI CÜCÜ SAYESİNDE OLDU. ONA BURDAN TşK.EDERİM.TEKNİK BİLGİLERİMİ OĞUZ A BORÇLUYUM HERZAMAN SÖYLERİM DE BUNU.İKİMİZİN DALIş STİLİ FARKLI OLDUĞU İÇİN GENELDE PARKUR SORUNUMUZ OLMUYOR.YANİ BİRBİRİMİZİ RAHATSIZ ETMİYORUZ. BU KONUDA BİRAZ şANSLIYIZ.İNşALLAH DAHA NİCE DALIşLARA DİYORUZ.

Yorum yap

OĞUZ VE BEN VURDUĞUMUZ BALIKLARI OSMAN KARDEşİMLE BERABER AİLECE RAKI MASASINDA GÖTÜRDÜK(BEN FAZLA İÇEMESEMDE )DENİZ MANZARALI MANGAL KEYFİ İYİ GİTTTİ BARAKUDALARLA :D :D

Yorum yap

Maşallah ve tebrikler.

Yorum yap

TşK.EDERİM BERKE KARDEş BİRGÜN NEDEN OLMASIN DİYORUM.TEKLİFİN İÇİN TşKLER :D

Yorum yap

SAYIN ARKADAşIM PALETLER MÜKEMMEL ÖTESİ NE DESEM BOş.KULLANMAK LAZIM.BEN BASKIN AVI YAPTIĞIM İÇİN AĞIRLIK EPEY FAZLA ÜZERİMDE PALETLERİN BENİ RAHAT YOL ALDIRMASI ÇOK ÖNEMLİ.ZATEN BİZİM PARKURLARIMIZ 5-7 KM ARASI OLUYOR EN AZ
                            5-7 SAAT PALET VURMAK GÜÇ İşİ .BUNU KOLAYLAşTIRMAK LAZIM BURDA EN BÜYÜK YARDIMCIM PALETLERİM.İYİKİ VARLAR :D :D

Yorum yap

OĞUZ KARDEşİM KALAN FAZLA BALIKLAR İÇİN SÜTLÜ BALIK SÖZÜNÜ ÖZELLİKLE OSMAN KARDEşİMİZ İÇİN İSTİYORUM.TADINI ALIRSA BELKİ ODA SÜTLÜ BALIK İÇİN AV YAPAR. :D :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X