Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2003 kasım kalkan şov

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2003 kasım kalkan şov

[img][/img]
    2003 de baya iyi kalkan yapmıştı malesef geçen sene o verimi alamadım.balıkları ayıklamaktan ellerim yara olmuştu:-)

Tolga Abi bilirim kalkan avını çok zevklidir :)
    Tebrikler...

Yorum yap

tebrikler baya irilermiş

Yorum yap

Hiç kısmet olmadı bana ama eminim zevklidir.....Tebrik ederim...

Yorum yap

SELAM

ben biliyorum yücel bana kısmet oldu zıpkınla avlamak .bir taslıktan diğerine yuzuyordum alt taraf oldugu gibi sapsarı kumdu birde baktım kumda bir cift siyah goz dikkatimi cekti pike yaptım baktım kabartı halinde kumun hemen yarım santim altında yatıyor ilk once vatoz geldi aklıma iki gozun ortasından vurdum muazzam bir cırpınma ve her taraf kum oldu şişin yarısı kuma saplandı kaptım cıktım yukarı bukadar buyuk degildi benim vurdugum ama avı zevkli bir balık.Tolga BAYKARA ustadıda tebrik etmek lazım balıklar muazzam guzel...
          Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Ağzım sulandı.Güzel avmış.

Yorum yap

Tebrikler. keşke benimde ellerim yara bere içinde kalsa :)

Yorum yap

tebrikler bu kalkan avını seviyorum nereye atarsan at şiş balığı buluyor malum yayvan ve büyük ancak görmek ustalık tabii tekrar tebrikler

Yorum yap

balıkları ayıklamaktan ellerim yara olmuştu:-)
                  Temizlerken eldiven giymek iyi oluyor. Bir de parçalamak için satır lazım. Kuzu kemiği gibi omurgası oluyor :)

Yorum yap

Tebrikler, güzel balıklar.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

başar kardeş,bende deçen sene bir satır seti almıştım,başka türlü mümkün değil temizliyemiyorsun.bu hafta kiloluk 2 tane kırlangıç vurdum onları temizlemekte kolay değil gerçekten

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X