Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Haftasonu silivri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Haftasonu silivri

Adem Kardeşimede teşekkür ediyorum beni yanlız bırakmayıp bütün bildiklerini benle paylaştığı için...

Yorum yap

Emrah Süper Balıklar Tebrikler fakat [img] başta olacak [/img] sonda olacak ters çevir.

Yorum yap

valla tebrikler
        nerden girdim su siteye calisamaz oldum ya isim geregi neredeyse sabahtan aksama ekran karsisindayim ve zipkinci.com hep acik latife bir yana kafam bulandimi hemen siteye bir dalip cikiyorum. cok iyi geliyor

Yorum yap

Tolgahan beceremiyorum galiba :P

Yorum yap

TEBRİKLER EMRAH,GÜZEL TOPANLAR

Yorum yap

Tebrikler Emrah ,güzel av....

Yorum yap

Emrah bu arada Sigarayı azalt Muzaffer abinin bir yazısı var bırakmak için Sağlık bölümünde, Benim sigara içen sevdiğim bir arkadaşıma bu bölümü print edip sayfalarca çıkartıp dosyalayıp verdim. Günde 1,5 paket içerken şimdi 1 pakede indi. Ve azaltıyor zaman geçtikçe.
                Light bile içsen farkı yokmuş sanırım.

Sigara cildi mahvediyor sanırım öyle okumuştum erken yaşlanma yüz kırışması olabiliyor, dişler, Gözün beyaz kısmı sararıyor, ciğerlerin kapasitesi düşüyor, kalp ve damarları tehlikeye giriyor, bacaklardaki damarlar bile tıkanıyor.

Sana en iyi sigara bırakma mantığını söyliyim hergün spor yap, öksüre öksüre ciğerlerin nikotini atmaya başlar, ilerki günlerde artık sigaradan iğrenmeye başlarsın spor yaptığın için. Stres atarsın spor yaparak tüm enerjini harcayıp rahatlarsın vücudun sigara ihtiyacı olmaz.

Not : Spor Sigaradan daha çok bağımlılık yapar :!:

Yorum yap

Tebrikler Emrah güzel olmuş.

Yorum yap

emrah kurban vermişsin galiba..balıkların kafaları uçmuş... 8)

Yorum yap

Tebrikler güzel av olmuş
                      devamı olması temennisi ile

Yorum yap

teprikler,süpersiniz

Yorum yap

Emrah tebrikler balıklar tava için hazır durumda saf tutmuşlar galiba

Yorum yap

Tebrikler beyler, Muzaffere balık bırakmamışsınız silivride. Afiyet bal şeker olsun.

Yorum yap

Emrah tebrikleeer afıyet olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X